Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Włoskie media informują, że Napoli zawarło w kontrakcie z Zielińskim ogromną klauzule wykupu.

fot. screenshot YouTube / Piotr Zieliński
Opublikowane 3 grudnia 2020, 14:51
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
fot. screenshot YouTube / Piotr Zieliński

Piotr Zieliński w sierpniu tego roku przedłużył swoją umowę z SSC Napoli do końca sezonu 2023/34. Jak informują włoskie media klub z Neapolu umieścił w jego kontrakcie kwotę wykupu opiewająca na 110 milionów euro.

Reprezentant Polski odnowił swoją umowę z Napoli latem, wiążąc się z włoskim zespołem do 30 czerwca 2024 roku. Ma zarabiać 5,5 miliona euro za sezon, co jest bardzo dużym przeskokiem w porównaniu do jego poprzedniego kontraktu, dzięki któremu zarabiał około 2 miliony euro za sezon.

Włoski dziennik “Il Mattino” poinformował, iż w umowie między obiema stronami zawarta jest kwota na 110 milionów euro za wykup Polaka. Według włoskich mediów włodarze neapolitańskiego klubu chcieli umieścić tam kwotę na aż 150 milionów euro, ale dzięki negocjacjom, agentom Zielińskiego udało się zbić tą zaporową cenę.

Boniek chwali Zielińskiego za grę.

29. listopada Napoli pokonało AS Romę 4:0. Piotr Zieliński zagrał bardzo dobre spotkanie, u był jednym z bardziej wyróżniających się graczy na boisku. Po meczu, grę Polaka pochwalił prezes PZPNu – Zbigniew Boniek

“Lepiej przegrać raz 0:4 niż cztery razy 0:1. Dzisiaj poszło źle, trzeba wstać” – napisał o swoim byłym klubie Boniek.

“Ma stopy prawdziwego mistrza”pochwalił “Ziela” Prezes PZPN

źródło: sportowefakty.wp.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments