Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Słynny klub zmieni herb. Zamieszanie z nazwą.

Inter
fot. facebook Inter, materiały prasowe
Opublikowane 18 stycznia 2021, 21:34
przez Dariusz Oles
0
0
Brak komentarzy

9 marca 2021 roku, czyli w rocznicę powstania klubu, Inter Mediolan planuje zaprezentować nowy herb Nerazzurich. Rebranding ma iść w stronę minimalistycznego stylu, a filarem nowego herbu mają być litery I oraz M. Przy okazji zaczęto spekulować na temat tego czy Inter, przy okazji, nie chce zmienić nazwy klubu.

A wszystko przez nazwę kampanii, którą wymyślono na potrzeby związane z promocją herbu. „Inter Milano” miałoby być nie tylko marketingowym hasłem całego projektu, ale też docelową nazwą klubu. Plotkę zdementował jednak dziennikarz Franco Vanni, który uważa, że termin FC Internazionale Milano jest niezagrożony. – Oficjalna nazwa klubu nie ulegnie zmianie, nadal będzie to „FC Internazionale Milano”. Jeżeli chodzi o „Inter Milano”, to będzie to nazwa używana na potrzebę zbliżającej się kampanii i dotyczyć będzie gadżetów czy meczów. Logo miało zostać zmienione na prostsze, wykorzystujące litery “IM”. Całość była zaplanowana na marzec, ale w związku z aktualnymi wydarzeniami, nie ma pewności co do terminu i wykonalności tych założeń – napisał na swoim twitterze cytowany przez intermediolan.com Vanni.

https://twitter.com/PilkarskieInfo2/status/1351206105620348930

Termin „Inter Milano” wykorzystuje już na klubowych gadżetach firma Nike, dlatego też postanowiono użyć go do kolejnych akcji promocyjnych. 

Źródło: intermediolan.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments