Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Na wieść o zwolnieniu Jerzego Brzęczka, nie wytrzymały serwery PZPN-u!

PZPN
fot. YouTube, Łączy nas piłka
Opublikowane 19 stycznia 2021, 09:59
przez Dariusz Oles
0
0
Brak komentarzy

Informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka wstrząsnęła polską piłką. Niespodziewana decyzje prezesa Zbigniewa Bońka, była zaskoczeniem dla całego środowiska, dlatego też każdy chciał zweryfikować tę informację u źródła, czyli na oficjalnej stronie PZPN-u.

49-latek dowiedział się o swoim zwolnieniu w poniedziałek (18.01) podczas rozmowy w cztery oczy z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Zaraz po spotkaniu, komunikat o tej decyzji pojawił się na oficjalnej stronie PZPN-u. Chwilę później, informacja była już niedostępna, gdyż serwery najzwyczajniej w świecie padły. Powodem takiego stanu rzeczy było oblężenie, jakie przeżyła strona. W pewnym momencie serwis Polskiego Związku Piłki Nożnej próbowało odwiedzić 200 tysięcy internautów. Taki szturm okazał się za duży jak na techniczne parametry strony.

Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy nie jest to tak czasem żart hakerów, którzy włamali się na stronę. Jak się jednak okazało, informacja jest prawdziwa i od 18 stycznia 2021 roku Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. 

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments