Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Ogromne problemy zdrowotne Seppa Blattera.

Sepp Blatter
fot. Sepp Blatter, qz.com
Opublikowane 22 stycznia 2021, 20:35
przez Dariusz Oles
0
0
Brak komentarzy

Ciężkie chwile przeżywa w ostatnich tygodniach rodzina Seppa Blattera, która poinformowała o ciężkim stanie zdrowia 84-latka. Były prezydent FIFA, pod koniec 2020 roku, przeszedł operacje serca, która doprowadziła go do śpiączki.

Zabieg na sercu miał być rutynowy i Blatter bardzo szybko miał dojść do formy. Stało się jednak inaczej. Podczas operacji doszło do komplikacji, które zmusiły lekarzy do wprowadzenia pacjenta w stan śpiączki farmakologicznej. Szwajcara wybudzono z niej po tygodniu, jednak jego stan był nadal poważny. – Wszystko nagle stało się bardziej skomplikowane i niebezpieczne. W sumie był w śpiączce przez ponad tydzień. Przestał zupełnie reagować. – wyjawiła cytowana przez sportowefakt.wp.pl córka Corinne Blatter.

Sepp Blatter czuje się w tej chwili na tyle dobrze, że postanowiono przenieść go z intensywnej terapii.

Przypomnijmy, że były szef światowej federacji piłkarskiej, który rządy sprawował w latach 1998-2015, odchodził ze swojego w stanowiska wyniku skandalu korupcyjnego. Jakby tego było mało, Blatter jest podejrzany w sprawie kolejnej afery (finansowanie muzeum z Zurychu), jednak ze względu na stan zdrowia podejrzanego, wstrzymano się od postawienia zarzutów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments