Środa, 22 Maja, 2024

Piotr Pająk udusił Alana Kwiecińskiego! Świetna gilotyna w drugiej rundzie! [WIDEO]

Piotr Pająk udusił Alana! Świetna gilotyna w drugiej rundzie! [WIDEO]
Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 maja 2021, 22:26
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Właśnie trwa gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zawalczą Norman Parke i Kasjusz Życiński. Stawką ich pojedynku jest kilogramowa sztabka złota i pas króla. Na karcie walk dzisiejszego wydarzenia znalazło się aż 10 emocjonujących pojedynków.

Za nami najbardziej sportowy pojedynek tego wydarzenia. Początkowo Piotr Pająk miał zmierzyć się z Gamou Fallem. Niestety poznańska organizacja freak fight poinformowała, że zawodnik podczas przygotowań do walki złamał rękę. W miejsce kontuzjowanego fightera na nieco ponad 2 tygodnie przed galą wskoczył Alan Kwieciński.

Kwieciński i Pająk po raz pierwszy walczyli na gali FAME MMA 8 w formule K-1, a stawką pojedynku był mistrzowski pas XFC. Przez trzy rundy widzieliśmy zaciętą walkę, gdzie zawodnicy wymienili masę ciosów, jednak to ataki wyprowadzane przez Pająka częściej trafiały do celu. W trzeciej rundzie Kwieciński był już mocno zmęczony i przyjmował wiele ciosów rywala.

Niestety Piotr Pająk przegrał przez decyzję sędziów, między innymi przez odjęte punkty z powodu kopnięcia w krocze. Sam zawodnik, jaki i kibice po obejrzeniu powtórki są przekonani, że Alan kilkukrotnie zasymulował, w sytuacjach, gdy stopa Pająka lądowała na udzie, lub brzuchu rywala.

Fighter po przegranej zapowiedział złożenie protestu, jednak szybko otrzymał odpowiedź, że nie ma szansy na zmianę werdyktu. Tym razem zobaczyliśmy starcie w formule MMA.

RELACJA

Zawodnicy zajęli środek oktagonu. Po kopnięciu i ciosie Alana doszło do mocnej wymiany. Pająk przycisnął rywala pod siatką. Długo próbował obalić. W końcu walka przeszła do parteru. Po kilku ciosach Alan zepchnął z siebie Pająka, jednak ten wrócił do półgardy. Pod koniec pierwszej rundy zaakcentował swoją przewagę ciosami w parterze.

Alan trafia Pająka ciosami, ten w odpowiedzi spycha pod siatkę. Pająk ruszył z mocnym ciosem, ale Alan dobrze uniknął. Pająk dostał mocną serię! Wydawało się, że może mieć problem, jednak po kilku sekundach walka schodzi do parteru i Pająk dusi! Alana odklepuje! Pająk rewanżuje się za porażkę w K-1!

https://twitter.com/MMASHOTS1/status/1393663523406946310?s=20

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO