Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Lewandowski bez złotej piłki? Nowe informacje

fot. YouTube Bayern
Opublikowane 8 listopada 2021, 12:20
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Robert Lewandowski w tym roku jest jednym z pretendentów do zdobycia “Złotej Piłki”, żeby nie powiedzieć, że jest głównym faworytem. Jednak nie wszyscy są co do tego zgodni.

Lewy strzela jak z nut. Jest w fantastycznej formie i zdobył już w tym roku 60 goli, zapisując się tym samym na kartach historii! Wcześniej udało się to tylko dwóm osobom. Komu konkretnie? A no głównym konkurentom Polaka, czyli Messiemu i Ronaldo. I to właśnie pierwszy z nich jest wymieniany przez wiele zagranicznych – a zwłaszcza portugalskich – mediów jako zwycięzca tegorocznego plebiscytu.

Plotki te podgrzewają atmosferę do tego stopnia, że postanowił odnieść się do nich poważany w środowisku piłkarskim redaktor naczelny France Football.

Pascal Ferre bez ogródek

Pascal Ferre bez owijania w bawełnę odniósł się do wieści dotyczących zdobycia przez Messiego kolejnej “Złotej Piłki”. W “Bild” możemy przeczytać jego zwięzły komentarz:

Wszystko, co czytaliśmy w ciągu ostatnich dziesięciu dni to bzdury. Jeden, wielki blef.

Dla zagorzałych fanów Roberta Lewandowskiego mogą to być uspokajające wieści. Kto w rzeczywistości okaże się zdobywcą “Złotej Piłki” dowiemy się dopiero 29 listopada. Naszym zdaniem, Polak jest zdecydowanym faworytem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments