Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Piękna seria Polaków na Stadionie Narodowym przerwana! Co z rozstawieniem w barażach?

fot: Twitter.com @MiBorowy
Opublikowane 15 listopada 2021, 22:56
0
0

Polska reprezentacja przegrała pierwszy mecz na Stadionie Narodowym od 2014 roku! Lepsi od Biało-Czerwonych okazali się Węgrzy. W jaki sposób ta porażka wpłynie na możliwe rozstawienie w barażach?

Wynik spotkania w 37. minucie otworzył Andras Schafer, który wykorzystał dogranie z rzutu wolnego i niefortunne zagranie Tymoteusza Puchacza. Polacy zdołali wyrównać w 61. minucie. Wtedy wrzutkę z rzutu wolnego Zielińskiego wykorzystał Karol Świderski.

Węgrzy zdobyli bramkę na 1:2 po dynamicznej i składnej akcji, którą z okolic szesnastego metra wykorzystał Daniel Gazdag. Polacy w pierwszym meczu baraży, będą musieli radzić sobie bez Mateusza Klicha, który obejrzał dzisiaj żółty kartonik.

Biało-Czerwoni wystąpili dzisiaj bez Grzegorza Krychowiaka, który pauzował za żółte kartki. Paulo Sousa, dał również wolne Robertowi Lewandowskiemu i Kamilowi Glikowi. Brak tych dwóch zawodników, na pewno miał wpływ na dzisiejszą dyspozycję na Stadionie Narodowym.

Kwestia rozstawienia w barażach zostanie rozwiązana jutro. Wszystko zależne jest od wyników, jakie osiągną Walijczycy i Turcy, Norwedzy bądź Holendrzy. Walijczycy mierzący się w grupie E zmierzą się u siebie z pewną awansu Belgią. W grupie G pierwsza Holandia zagra z trzecią Norwegią. Turcy zagrają natomiast z Czarnogórą.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!