(VIDEO) Novak Djoković oszalał! Tak cieszył się po wygranej Serbii

Opublikowane 15 listopada 2021, 12:01
0
0

Wczoraj Serbia pokonała 2:1 Portugalię, dzięki czemu wskoczyła na pierwsze miejsce w swojej eliminacyjnej grupie. Internet obiegło nagranie reakcji na to wydarzenie serbskiego tenisisty Novak Djokovicia.

Bezpośredni awans reprezentacji Serbii na mundial w Katarze to jedna z największych, jak i nie największa niespodzianka kończących się już eliminacji. Przed ostatnią kolejką obie ekipy miały po 17 punktów. Serbia, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce, musiała pokonać w Lizbonie reprezentację Portugalii.

Wynik spotkania w 2. minucie otworzył Renato Sanches i wyglądało na to, że gospodarze mają wszystko pod kontrolą. W 33. minucie wyrównującą bramkę zdobył Dusan Tadić. Ten sam zawodnik popisał się również kluczowym podaniem do Aleksandara Mitrovicia, który w 90. minucie strzelił bramkę na 1:2. Serbia wpadła w euforię, ponieważ dzięki temu trafieniu awansowała na Mistrzostwa Świata 2022!

Swojej radości nie krył przebywający obecnie w Turynie Novak Djoković. Serb gra obecnie w Turnieju Mistrzów ATP, lecz niedzielę miał akurat wolną. Oto jak cieszył się po końcowym gwizdku:

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!