piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMAPiotr Szeliga chce walczyć z dwoma Murańskimi naraz: "Jeden i drugi dostał...

Piotr Szeliga chce walczyć z dwoma Murańskimi naraz: „Jeden i drugi dostał ofertę. Odrzucili ją na pewno nie ze względów finansowych”

Piotr Szeliga za pośrednictwem swoich social mediów zdradził, że Murańcy dostali propozycję, żeby stoczyć z nim pojedynek, jednak odmówili.

Konflikt pomiędzy rodziną Murańskich a Arkadiuszem Tańculą i Piotrem Szeligą trwa już od dłuższego czasu. Jeszcze przed galą FAME 10 podczas konferencji padło wiele ostrych słów z obu stron. Tańcula i Mateusz mieli okazję wyjaśnić kilka spraw w klatce, niestety starcie nie zakończyło tak, jakby tego chcieli.

Tańcula na FAME 10 zasypał ciosami rywala, jednak nie był w stanie go znokautować. Ostatecznie zwyciężył po decyzji sędziów, ale był całkowicie bez sił i kilka sekund po ogłoszeniu werdyktu stracił przytomność. Potrzebował pomocy medycznej i trafił prosto z klatki do szpitala.

Sprawa miała zostać wyjaśniona na sobotniej gali FAME 12, jednak tym razem Murański doznał kontuzji. W klatce natomiast zastąpi go ojciec Jacek. Tańcula przyznał, że zgodził się na wszystkie warunki, byle tylko zakończyć temat Murańskich.

Nie będzie to zwykłe starcie w MMA, a pojedynek w klatce 3x3m stworzonej specjalnie na życzenie Jacka Murańskiego. Zawodnicy będą mogli używać łokci i stoczą 5 rund po 2 minuty. Walka prawdopodobnie tym razem zakończy się przed czasem.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Z Murańskimi chciałby zawalczyć również Piotr Szeliga, który miał okazję do konfrontacji z nimi podczas poprzednich konferencji. Co ciekawe, zdradził, że zarówno Mateusz, jak i jego ojciec Jacek, dostali ofertę od organizacji FAME, jednak nie zdecydowali się na pojedynek.

Teraz, aby zwiększyć ich szansę na zwycięstwo „Szeli” zaproponował walkę 2vs1. Jest gotowy wyjść do klatki i zmierzyć się z dwoma Murańskimi naraz.

Tak jak pisałem w poście zarówno jeden, jak i drugi dostali propozycję walki ze mną i zarówno jeden, jak i drugi tę propozycję odrzucili. Na pewno nie ze względów finansowych, bo z tego, co wiem, w grę wchodziły naprawdę duże pieniądze. Skoro nie chcą pojedynczo, to obaj mogą połączyć siły i wyjdziemy 2 na 1. To chyba powinni sobie poradzić? – powiedział na swoich social mediach.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze