Niedziela, 19 Maja, 2024

(OFICJALNIE) Wiemy kiedy zagramy mecz barażowy z Rosją!

fot: YouTube
Opublikowane 26 listopada 2021, 20:19
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Dzisiaj po godzinie 17 reprezentacja Polski poznała swojego rywala w pierwszej fazie barażów do mistrzostw Świata. Teraz FIFA podała oficjalny termin i godzinę meczu.

Biało-Czerwoni polecą do Moskwy, aby rozegrać swój mecz w pierwszej rundzie baraży. Początkowo mecze te miały zostać rozbite na dwa dni, lecz teraz wiemy, że na pewno tak nie będzie. Wszystkie spotkania pierwszej rundy baraży o katarski mundial zostaną rozegrane 24 marca.

Mecz Rosja – Polska będzie jedynym spotkanie, które rozpocznie się wcześniej niż pozostała piątka. Biało-Czerwoni staną do walki o mundial o godzinie 18:00. Reszta spotkań zostanie rozegrana o 20:45.

Jeżeli Polakom uda się wygrać z Rosjanami, zagrają ze zwycięzcą meczu Szwecja – Czechy. Ewentualny finał baraży będzie rozgrywany na polskiej ziemi.

Domowym obiektem reprezentacji Polski jest oczywiście Stadion Narodowy, lecz niewykluczone, że finał baraży zostanie zorganizowany na innym obiekcie. Decyzja w tej sprawie ma zapaść do 9 grudnia.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments