Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Co za akcja kibiców! Stadion Legii Warszawa stanął w płomieniach!

fot: YouTube
Opublikowane 28 listopada 2021, 21:05
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Podczas dzisiejszego spotkania Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok kibice byli świadkami palenia barw drużyny z Białegostoku, przejętych przez najbardziej fanatycznych Legionistów.

Palenie zdobytych barw przeciwnej drużyny to czynność, którą można dość często widzieć w spotkaniach, na których goszczą kibice gospodarzy, jak i gości. Zwłaszcza jeśli fanatycy obu ekip nie za bardzo za sobą przepadają.

Stosunki na linii Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok należą raczej do napiętych. Do dużej sprzeczki pomiędzy fanatykami obu zespołów doszło przy Łazienkowskiej w 2014 roku. Wtedy doszło nawet do przerwania meczu.

Tym razem arbiter nie był zmuszony robić to ponownie. Niemniej jednak na trybunach działo się dużo. Do Warszawy zawitała spora grupa kibiców z Białegostoku, która szczelnie wypełniła przeznaczony dla nich sektor.

Fanatycy Legii wykorzystali ten fakt, aby spalić na ich oczach kilkadziesiąt gadżetów w barwach Jagiellonii oraz jej zgód.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments