środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Co za akcja kibiców! Stadion Legii Warszawa stanął w płomieniach!

(VIDEO) Co za akcja kibiców! Stadion Legii Warszawa stanął w płomieniach!

Podczas dzisiejszego spotkania Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok kibice byli świadkami palenia barw drużyny z Białegostoku, przejętych przez najbardziej fanatycznych Legionistów.

Palenie zdobytych barw przeciwnej drużyny to czynność, którą można dość często widzieć w spotkaniach, na których goszczą kibice gospodarzy, jak i gości. Zwłaszcza jeśli fanatycy obu ekip nie za bardzo za sobą przepadają.

Stosunki na linii Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok należą raczej do napiętych. Do dużej sprzeczki pomiędzy fanatykami obu zespołów doszło przy Łazienkowskiej w 2014 roku. Wtedy doszło nawet do przerwania meczu.

Tym razem arbiter nie był zmuszony robić to ponownie. Niemniej jednak na trybunach działo się dużo. Do Warszawy zawitała spora grupa kibiców z Białegostoku, która szczelnie wypełniła przeznaczony dla nich sektor.

Fanatycy Legii wykorzystali ten fakt, aby spalić na ich oczach kilkadziesiąt gadżetów w barwach Jagiellonii oraz jej zgód.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

PILNE! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wraca za kratki! „Jestem załamany…”

0
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk we wtorek 1 lutego ponownie musi stawić się w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie resztę wyroku. Za kratkami według potwierdzonych źródeł spędzi ponad 5 miesięcy! Pięściarz komentuje zaistniałą sytuację i nie ukrywa, że to dla niego bardzo ciężki czas.