fot: Screenshot
Opublikowane 6 grudnia 2021, 12:49
0
0

Alvaro Morata został zmieniony przez Massimiliano Allegriego w72. minucie starcia z Genuą. Stara Dama prowadził wtedy 1:0. Mimo wszystko ta decyzja nie spodobała się Hiszpanowi, który wdarł się w kłótnię ze szkoleniowcem. Wszystko uchwyciły kamery.

Juventus Turyn wygrał wczoraj na własnym obiekcie 2:0 z Genuą. Stara Dama prowadziła od 9. minuty, lecz wynik ustaliła dopiero w 82. minucie spotkania.

Rywale turyńczyków skupiali się tylko i wyłącznie na grze obronnej. Przez 90 minut nie oddali ani jednego strzału na bramkę Juventusu!

Gospodarze długo nie mogli podwyższyć wyniku, co mogło frustrować zwłaszcza graczy ofensywnych takich jak Morata. Hiszpan w 72. minucie obejrzał żółty kartonik, a jego nerwowa postawa mogła skutkować wyrzuceniem z boiska i osłabieniem drużyny.

Allegri postanowił więc zdjąć zawodnika i w jego miejsce wpuścić Moise Keana. To jeszcze bardziej rozjuszyło Moratę.

Schodząc miał pretensje do trenera.
– Popełniłeś faul, i masz się już zamknąć – tak strofował go podobno Allegri.

Całą sytuację można obejrzeć poniżej:

Warto dodać, że w tym meczu kibice byli świadkami nietuzinkowego gola, który wpadł bezpośrednio z rzutu rożnego. Taki dośrodkowaniem popisał się Juan Cuadrado.

Źródło: Meczyki.pl