Wtorek, 27 Lutego, 2024

Radomiak z nowym wzmocnieniem! Do klubu dołącza gracz Liverpoolu

fot: YouTube
Opublikowane 22 czerwca 2022, 13:15
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Radomiak Radom ogłosił wypożyczenie bramkarza Liverpoolu. W nadchodzącym sezonie jego bramki będzie strzegł młody Jakub Ojrzyński.

19-letni golkiper to zawodnik młodzieżowej drużyny Liverpoolu. Ojrzyński po pobycie w akademii Korony, a następnie Legii Warszawa w 2019 roku przeniósł się do Liverpoolu.

Jakub zaliczył 18 występów w drużynie U18, 3 mecze w ekipie UEFA U19 oraz 7 spotkań w zespole Liverpool U23. Cały zeszły sezon spędził natomiast na wypożyczeniu w Walii.

Ojrzyński bronił bramki zespołu Caernarfon. Dla tego zespołu rozegrał łącznie 31 meczów. Stracił w nich 47 bramek i 9 razy zdołał zachować czyste konto.

19-latek w Radomiaku spędzi swój najbliższy rok. O miejsce w składzie będzie rywalizował przede wszystkim z Filipem Majchrowiczem. Za Ojrzyńskim przemawiać będzie jednak wiek. Radomiak, wystawiając go w swoim składzie, wypełni tym samym obowiązujący w lidze przepis o młodzieżowcu.

Jakub to syn trenera Korony Kielce, Leszka Ojrzyńskiego. Niewykluczone, że w najbliższym sezonie obaj panowie zmierzą się przeciwko sobie. Mecz Radomiak – Korona odbędzie się w 7. kolejce, natomiast rewanż w Kielcach będzie miał miejsce podczas rundy numer 24.

Źródło: Radomiak Radom

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments