Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Gdzie i jak oglądać mecz Brondby – Pogoń [NA ŻYWO]? Transmisja za darmo, stream online

Opublikowane 28 lipca 2022, 11:37
0
0

Pogoń Szczecin powalczy w Danii o awans do III rundy eliminacji Ligi Konferencji. Portowców czeka trudna, lecz możliwa do przebycia przeprawa. Oto gdzie i jak oglądać mecz Brondby – Pogoń na żywo za darmo.

Gdzie i jak oglądać mecz Brondby – Pogoń?

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Brondby i Pogonią padł remis 1:1. To był mecz dwóch różnych połów. Pierwsza zdecydowanie była na korzyść duńskiego klubu, natomiast druga rozegrana została pod dyktando zespołu ze Szczecina.

Wynik spotkania w 28. minucie otworzył Blais Riveros, który tylko potwierdził przewagę ekipy Brondby. Po zmianie stron inicjatywę przejęła Pogoń, która w 85. minucie za sprawą Luki Zahovicia doprowadziła do remisu.

Brondby – Pogoń Szczecin: transmisja i stream online

Brondby w weekend rozegrało swój drugi ligowy mecz. Tym razem gracze prowadzeni przez Nielsa Frederiksena przegrali na własnym obiekcie 1:3 z Nordsjaelland.

Podobny los spotkał zawodników Pogoni Szczecin, którzy jako jedyni z polskiej europejskiej czwórki nie przenieśli swojego ligowego spotkania. Portowcy w niedzielę zawitali więc do Wrocławia, gdzie ulegli 2:1 Śląskowi Wrocław.

Gdzie oglądać mecz Brondby – Pogoń za darmo?

Nasz typ:

Wydarzenie obstawisz w Fortunie! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Za samą rejestrację zgarniacie 20 zł, za które możecie obstawić dowolny zakład.

Zasady zakładu bez ryzyka do 600 zł są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.