Sobota, 18 Maja, 2024

“Boxdel” o awanturze z raperem! “Prawie go… Mogło być z nim źle! Powiedziałem, że ma wypie***”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 sierpnia 2022, 10:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Włodarz FAME Michał “Boxdel” Baron podczas live’a na swoim kanale zdradził, że popadł w konflikt z osobą ze środowiska rapowego i o mało nie doszło do awantury.

Do zdarzenia doszło podczas imprezy Sun Festival, która miała miejsce w ostatni weekend lipca i odbyła się w Kołobrzegu. Udział w evencie wziął “Boxdel”, który w trakcie wydarzenia skonfrontował się z jednym z raperów. Co ciekawe, nie jest to pierwszy taki przypadek.

“Boxdel” o konfrontacji z raperem

O całej sytuacji opowiedział na kanale “Aferki”. Wyjaśnił, że niewiele brakowało, a mogłoby dojść do awantury. Włodarz FAME zapewnia, że to nie on sprowokował całą sytuację.

– Mogę wam jedynie powiedzieć, że wczoraj miałem mocną spinę z jedną postacią z tego świata i na obecną chwilę nie chcę mówić więcej. Nie powiem na razie, nie będę rzucał ksywami, ale miałem wczoraj… Z jednym gościem prawie go… Dobrze, że byłem kur*a w miarę ogarnięty, bo mogło być źle z tym osobnikiem.

– Już było kur*a… Byłem bardzo zły, jestem nadal zły. Chcę tylko powiedzieć, że nie zacząłem. Nie sprowokowałem. Powiedziałem mu na końcu, że ma wypie*** że Sun Festival nie jest od tego i wyp***. Jeśli ten osobnik coś powie w sieci, to wyrzucam wszystkie karty na stół. Było wczoraj grubo.

Niestety “Boxdel” nie chciał zdradzić więcej szczegółów odnośnie całej sytuacji, jaka miała miejsce na evencie. Być może w przyszłości postanowi ponownie poruszyć ten temat lub głos zabierze wspomniana przez niego osoba, z która popadł w konflikt.

Część Internautów podejrzewa, że może chodzić o “Palucha”. Raper głośno krytykował organizacje freakowe, które nazwał “ciężkim przypałem”. Włodarz FAME już wcześniej wypowiadał się na jego temat, kiedy to komentował konflikt szefa BOR z “Young Multim”. Są to jednak tylko spekulacje Internautów i w całą sprawę może być zamieszana inna osoba.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO