Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Klub z Ekstraklasy OFIARĄ hakerskiego ataku! Utracono dostęp do jednego z kont

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2022, 16:52
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

To nie jest dobry czas dla Piasta Gliwice. Klub zamyka tabelę PKO Ekstraklasy i musi włożyć sporo pracy w to, aby uciec ze strefy spadkowej. We wtorek poinformowano o jeszcze jednym istotnym problemie.

Piast po porażkach z Legią, Jagiellonią i Zagłębiem jest czerwoną latarnią ligi. Nie ma drugiego zespołu, który nie zdobyłby choćby punktu, a co istotniejsze – nie strzeliłby nawet bramki.

Szkoleniowiec pierwszej drużyny, Waldemar Fornalik już zapowiedział zmiany i to, że gra jego drużyny musi się zmienić. W przeciwnym wypadku gliwiczanie mogą mieć niemałe tarapaty.

Choć w klubie już na samym starcie sezonu jest spory kłopot z wynikami osiąganymi na boisku, to pojawił się właśnie następnym problem. W związku z nim wystosowano nawet oficjalny komunikat, aby potwierdzić, że pewne publikacje pojawiające się w mediach społecznościowych nie są autorstwa Piasta Gliwice.

– Informujemy, że w wyniku ataku hakerskiego Gliwicki Klub Sportowy “Piast” SA tymczasowo utracił dostęp do jego konta na portalu Instagram, w związku z czym nie kontroluje ukazujących się na tym koncie treści. Gliwicki Klub Sportowy “Piast” SA do odwołania, nie jest autorem ukazujących się tam treści i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Trwają czynności wyjaśniające w celu przywrócenia Klubowi dostępu do konta. Po ich zakończeniu i odzyskaniu dostępu do konta Klub poinformuje o tym w odrębnym komunikacie.

Gliwicki Klub Sportowy “Piast” SA

Bardzo możliwe, że sytuacja została już opanowana. Obecnie na instagramowym profilu Piasta nie widać żadnych treści, które wskazywałyby na to, że zostały opublikowane bez wiedzy zarządu klubu.

Źródło: https://piast-gliwice.eu/

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments