Środa, 24 Kwietnia, 2024

Slavia Praga – Raków Częstochowa: Gdzie i jak oglądać mecz za darmo? Transmisja i stream online

Źródło: screenshot YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2022, 11:22
przez Maciek Ściłba
0
0

Rok temu Raków Częstochowa był naprawdę blisko dokonania historycznej rzeczy. Zespołowi zabrakło jednego udanego spotkania, aby po raz pierwszy w historii znaleźć się w fazie grupowej europejskich pucharów. W sierpniu 2022 drużyna spod Jasnej Góry będzie miała kolejną szansę, aby dopiąć swego. Gdzie obejrzysz ten mecz? Transmisja online i stream za darmo.

Slavia – Raków transmisja na żywo

Dokładnie tydzień temu kibice i eksperci byli świadkami świetnego starcia przy ul. Limanowskiego. Wicemistrzowie Polski wypadli naprawdę dobrze pokonując rywali z Czech 2:1. Wynik mógł być jeszcze lepszy, gdyby nie błąd Kacpra Trelowskiego przy bramce dla gości oraz Bartosz Nowak, który minutę przed końcem meczu zmarnował fantastyczną okazję do zdobycia trzeciego gola dla gospodarzy.

Wiadome jest to, że Raków Częstochowa czeka w Pradze niezwykle trudne zadanie. Slavia w miniony weekend pokazała w końcu swoją niesamowitą siłę ognia, rozbijając FK Pardubice aż 7:0. Piłkarze klubu spod Jasnej Góry wiedzą, że gra w defensywie jest kluczem do odniesienia upragnionego sukcesu.

Slavia Praga – Raków Częstochowa: stream online

W zeszłym roku w spotkaniu rewanżowym ostatniej rundy el. LKE przeciwko KAA Gent zabrakło właśnie skutecznej gry w obronie. Drużyna Marka Papszuna była w identycznym położeniu. Po pierwszym spotkaniu w Częstochowie miała ona jednobramkową zaliczkę przed drugim meczem.

Wyjazd do Gandawy napawał ogromnym optymizmem, lecz przed zejściem na przerwę Vladan Kovacevic musiał wyciągać piłkę z siatki po raz pierwszy. Kiedy wydawało się, że dogrywka jest jak najbardziej realna, nadeszła krytyczna 70. minuta. Belgowie podwyższyli prowadzenie za sprawą doskonale znanego z polskich boisk Vadisa Odjidja-Ofoe. Dwie minuty później dzieła zniszczenia dopełnił De Sart. Raków marzenia o fazie grupowej Ligi Konferencji musiał odłożyć na kolejny rok.

Slavia – Raków: Gdzie i jak oglądać mecz?

• Data: 25 sierpnia (czwartek)
  • Godzina: 18:45
  • Stacja: TVP 2
  • Stream: TVPSPORT.PL