Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Murański chce “zdeptać” Marcina Wrzoska! “Polish Zombie” odpowiada: “Po tym, co pokazałeś, to możesz kupę na trawniku zdeptać”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2022, 08:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański to kolejny freak fighter, który chciałby zmierzyć się z Marcinem Wrzoskiem. Dostał mocną odpowiedź na swoje słowa wypowiedziane przed galą FAME 15.

“Polish Zombie” we freakach stoczył trzy pojedynki. Najpierw przegrał z “Don Kasjo”, następnie szybko rozprawił się z ponad 60 kg cięższym Piotrem Kałuskim, a podczas piątkowej gali stoczył walkę z debiutującym “Sariusem”.

Pojedynek odbył się w boksie, a już w pierwszej odsłonie Wrzosek zerwał biceps w prawej ręce. To jednak nie stanowiło dla niego żadnej przeszkody. Zadawał ciosy jedynie lewą ręką, a mimo to jego przeciwnik nie miał najmniejszych szans.

Wrzosek odpowiada Murańskiemu

Na gali FAME 15 do klatki powrócił także Mateusz Murański, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Faworytem był “Aroy”, ale wielu kibiców uważało, że “Muran” może to zwyciężyć, gdyż zrobił wielki progres. Od samego początku do końca starcie prowadził jednak Tańcula.

Wypunktował rywala w dwóch pierwszych odsłonach, a w trzeciej rundzie, gdy walka zeszła do parteru, nie wypuścił zwycięstwa z rąk. Poddał Mateusza i od razu w kolejnym starciu pokonał także jego ojca, którego brutalnie rozbił na pełnym dystansie.

Co ciekawe, przed galą na kanale Betclic Polska, pojawił się materiał z typowania, na którym Mateusz stwierdził, że “Sarius” pokona Wrzoska. Dodał również, że następnie to on wygra z były mistrzem KSW:

– Bardzo tego “Sariusa” polubiłem. Ciężko powiedzieć, ale stawiam, że by wygrał, stawiam, patrząc po kursach. No wolałbym, żeby wygrał. Później ja mogę Wrzoska w boksie zdeptać.

Wrzosek nie pozostawił tego bez odpowiedzi. Za pośrednictwem social mediów skomentował słowa Murańskiego i odniósł się do jego występu na FAME 15:

– Mateusz Murański, po tym, co pokazałeś w piątek, to ewentualnie kolejną kupę na trawniku mógłbyś zdeptać.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO