Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) FAME zakładało porażkę “Ferrariego”? Roślik nie chciał walki z “Hejterem”! “Chciałem zmienić rywala, ale obs*ał zbroję”

Źródło: HIGH League
fot. HIGH League
Opublikowane 27 września 2022, 11:30
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Zgodnie z przewidywaniami na Fame MMA 16 zobaczymy kolejny występ Amadeusza “Ferrariego” Roślika! Samozwańczy Władca Piekieł spotka się w oktagonie z Mariuszem „Hejterem” Słońskim.

Zaledwie dziesięć dni temu “Ferrari” brutalnie znokautował Pawła Bombę, a już pojawił się na konferencji prasowej przed Fame MMA 16. Roślik na gali, która odbędzie się 5 listopada w Arenie Gliwice, stoczy pojedynek z “Hejterem”.

Już po High League 4 Amadeusz zapowiadał, że w jego kolejnej walce nie będzie sztucznych konfliktów. I faktycznie “Ferrari” podczas swojego panelu był spokojny i nie szukał żadnych zaczepek. Jak przyznał w rozmowie z Fansportu TV po konferencji:

Nie dymiłem, ale nie miałem z kim. Czuję, że nie dostarczyłem widzom tego, co powinienem, ale z drugiej strony ja chcę być w tym wszystkim naturalny. Nie żaden sztuczny, nie żaden podrabiany, nie udawać sztucznych konfliktów.

Nazwisko rywala Amadeusza Roślika na Fame MMA 16 było niemałym zaskoczeniem. “Hejter” nie jest potężnym nazwiskiem, a w ostatniej walce szybko przegrał z Dawidem Malczyńskim. Kontrakt na kolejną walkę “Ferrariego” był jednak podpisany już dawno, a federacja najprawdopodobniej nie chciała mu dawać kolejnego wielkiego wyzwania… Na jakie on sam ma ochotę.

On już był podpisany dawno tak naprawdę… Włodarze też chyba chcieli mnie po ewentualnej porażce z Bombą odkuć, ale ja chciałem zmienić tego rywala, bo mnie nie satysfakcjonował w stu procentach… Na Kamila Łaszczyka na przykład. Ostatecznie obs*ał zbroję Kamil “Leszczyk”.

“Fit Loversa” mi zaproponowali, ale PR-owo mu się nie podobało. I ma oczywiście rację, bo nie ubliżałbym mu, ale jechałbym z nim, że w oktagonie będę mu skakał po głowie i potem bym to faktycznie zrobił. I jakie on miałby z tego plusy? – dodał freak fighter mówiąc o innych opcjach.

“Ferrari” ponownie powtórzył też, że 5 listopada nie będzie się patyczkował z rywalem i kibice mogą oczekiwać szybkiego zakończenia walki.

Znokautuję go w pierwszej rundzie, ale oby mu się nic nie stało.

Zobacz też inne wywiady po konferencji Fame MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO