Sobota, 15 Czerwca, 2024

Zawodnik FAME za trzy walki otrzyma MILIONY złotych? “Tę informację mamy z kuluarów”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 7 października 2022, 17:12
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Nie od dziś wiadomo, że w FAME MMA można zarobić potężne pieniądze. Arkadiusz Tańcula w ostatnim odcinku programu “Szalony Tańcula” zdradził, ile za trzy walki walki ma otrzymać Mateusz “Tromba” Trąbka. Według jego informacji znaczną część gaży będzie jednak musiał oddać.

Największa federacja freak fight w Europie urosła do gargantuicznych rozmiarów. FAME od dawna wyprzedaje największe hale w Polsce, a także bije rekordy sprzedanych przyłączy, notując średnie wyniki na poziomie 500 tys. PPV.

Nie dziwi zatem fakt, że organizacja kontraktuje najbardziej zasięgowych influencerów, youtuberów, raperów, a także osoby ze świata show biznesu, które chcą spróbować swoich sił w oktagonie.

Byli członkowie “Ekipy” muszą oddawać potężny procent holdingowi?

W ostatnim odcinku “Szalonego Tańculi“, “Aroy” zdradził informację, którą miał usłyszeć w kuluarach. Według niej były uczestnik projektu “Ekipa” – podpisał z federacją FAME kontrakt na trzy walki, za które łącznie ma otrzymać ok. 1,8 mln zł. Tańcula przytoczył ten fakt przypadkowo podczas opowiadania o tym, jaki procent muszą oddawać “Ekipie” jej byli członkowie.

– Wyobraźcie sobie, że to co zarobią “Mini Majk”, “Tromba” lub reszta, muszą oddawać 70% każdej gaży dla “Ekipa Holding”. Czyli jak teraz “Tromba” podpisał kontrakt na 3 walki na ok. 1,8 mln zł – ale nie możemy o tym za bardzo mówić. Tę informację mamy oczywiście z kuluarów i nie jest ona potwierdzona, że żadnego z włodarzy FAME.

Jeżeli informacje przekazane przez Tańculę są prawdziwe, to oznacza, że “Tromba” za jedną walkę dostaje gażę wynoszącą ok. 600 tys. zł. Ciekawsze jest jednak to, ile musiałby zwróci z tego “Frizowi” i jego firmie.

70% to aż 420 000 zł. Zysk za jedną walkę to wówczas “zaledwie” 180 000 zł. Taka kwota, to tylko 10% wartości całego kontraktu podpisanego na trzy pojedynki. Nie dziwi zatem, że jedną z przyczyn upadku projektu “Ekipa” mogły być pieniądze.

Źródło: YouTube / Szalony Tańcula

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO