Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Kubiszyn komentuje awanturę na trybunach! “2vs1 i to jeszcze z partyzanta… Toruńskie pojęcie słów prawilność, sport, zasady”

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 6 listopada 2022, 11:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 16, podczas której na trybunach doszło do awantury. Całą sprawę skomentował Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Awantura na trybunach FAME 16

Na wydarzeniu w Gliwicach pojawiło się wielu gości ze świata sportów walki, tym popularny freak fighter Piotr Szeliga oraz Denis Załęcki i znany z walk na gołe pięści “Gleba”, czyli Patryk Tołkaczewski. Pomiędzy zawodnikami z Torunia a “Szelim” było kilka spraw do wyjaśnienia.

Jak już jakiś czas temu zdradzić “Gleba”, zawodnik FAME próbował skłócić go z “Bad Boyem”. Panowie wszystko jednak sobie wyjaśnili i pojawił się nawet pomysł, żeby stoczyli razem pojedynek 2vs2. Denis zdradził, że były już nawet pierwsze oferty takiego starcia.

Korzystając z okazji, zawodnicy z Torunia postanowili skonfrontować się z Szeligą. Na trybunach doszło do awantury, a freak fighter został kilkukrotnie uderzony. Po chwili zareagowała ochrona, a fighterzy skierowali się w stronę wyjścia.

Szeliga o szczegółach awantury

Całą sprawę za pośrednictwem social mediów skomentował Szeliga, który wyjaśnił, że przyjął kilka ciosów. Po jednym z nich wpadł między krzesełka. Zapewnia też, że nic mu się nie stało. Na Instastory opublikował materiał, w którym przekazał:

– Panowie, no mało elegancko. Zlurować mnie na trybunach pod pretekstem pogadania, po czym dostaję strzałą w tył głowy. Wywracam się między krzesełka, chcę wstać, dostaję drugiego strzała, potem trzeciego w zęby. Kurwa, po co? Mało elegancko, no ale cóż, takie życie.

Mocny komentarz “Don Diego”

Całą sprawę skomentował Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, czyli trener Piotra Szeligi, który w debiucie w formule MMA pokonał Denisa Załęckiego. Miał także zmierzyć się “Glebą”, jednak do starcia ostatecznie nie doszło. W ostatnim wywiadzie dla MMA Rocks zdradził, że być może dojdzie do starcia w przyszłym roku.

Tołkaczewski uderzał wcześniej w “Don Diego” nazywając go papierowym mistrzem. Nie ukrywa, że zależy mu na starciu z niepokonanym zawodnikiem GROMDY. Teraz dodatkowe emocje zapewni zła krew, bo taka zapewne pojawi się po wczorajszej awanturze na FAME.

Kubiszyn opublikował na swoim Instagramie jedno z nagrań, na którym widać fragment awantury i napisał:

Toruńskie pojęcie słów prawilność, sport, zasady…

2 vs 1 i to jeszcze z partyzanta…

Patryk “Gleba” – przykładny ojciec, mąż sportowiec

Denis Załęcki – honorowy człowiek z zasadami

Źródło: Twitter/Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO