Sobota, 18 Maja, 2024

Bójka piłkarzy w hotelu! Ukraińcy spacyfikowali Rosjan, którzy po pijaku zwyzywali sprzątaczkę [VIDEO]

fot. Twitter
Opublikowane 15 lutego 2023, 12:55
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Do Turcji udały się kolejne zespoły lig rosyjskiej oraz ukraińskiej, by przygotować się do kolejnej rundy rozgrywek. W tym wypadku skończyło się to bójką na korytarzu!

Wojna na Ukrainie trwa już blisko rok i odbija się na wielu osobach, a w tym także sportowcach. W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja o nokaucie piłkarza Szachtara Donieck na jednym z rosyjskich turystów. Na początku tygodnia miała miejsce większa awantura.

W hotelu pod turecką Antalyą przebywały drużyny Szynnika Jarosław oraz FK Mynaj. W obliczu tego, co dzieje się na terenie wschodnich sąsiadów Polski atmosfera coraz bardziej gęstniała. Ostatecznie wszystko zakończyło się bójką.

Na portalu fanday.net pojawiła się wypowiedź obrońcy ukraińskiego zespołu, Dmitrija Niemczaninowa. Piłkarz zdradził, że będąc w toalecie usłyszeli, jak jeden z graczy Szynnika agresywnie zachowuje się wobec sprzątaczki, co wywołało ich reakcję.

Nasi zawodnicy byli w toalecie, gdzie załatwiał się też jeden z pijanych piłkarzy Szynnika. Coś mu wyraźnie nie pasowało i coś krzyczał w kierunku sprzątaczki. Ta mu odpowiedziała, on nie zrozumiał i nakazał jej mówić po rosyjsku. To było za dużo, naprawdę zachował się jak świnia wobec tej kobiety. Stwierdziliśmy, że odpowiemy mu w ich stylu – językiem siły.

Niemczaninow miał spróbować jeszcze wytłumaczyć sprawę słownie, bez rękoczynów. Szybko jednak pijany Rosjanin oberwał “z liścia” i ruszył po pomoc kolegów. Bójka na hotelowym korytarzu wygrana została przez Ukraińców, a ekipa Szynnika została wyrzucona z hotelu.

– Nie chciałem być tego typu bohaterem, ale musiałem coś zrobić. Mnóstwo ludzi do mnie pisze i dzwoni z gratulacjami. Odezwali się nawet ludzie jednego z naszych programów telewizyjnych… – mówił obrońca FK Mynaj, który nie krył zaskoczenia reakcją świata. – Dostałem też kilka wiadomości od byłych zawodników naszej drużyny. Przyznali, że z chęcią dołączyliby do nas i też zabawili się z Rosjanami!

Koniec końców władze hotelu uznały, że Niemczaninow z kolegami również muszą opuścić ich przybytek, gdyż winne były obie strony. Co ciekawe piłkarze ukraińskiej ekipy nie odnieśli żadnych obrażeń. Z kolei aż 3. rosyjskich zawodników skończyło z siniakami oraz połamanymi żebrami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments