Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Szokujące sceny po meczu Legia – Widzew! Wszedł na ogrodzenie i zrzucił kibica z trybuny!

Opublikowane 25 lutego 2023, 10:04
przez Przemek Krautz
8
19

Do sieci trafiły szokujące nagrania z wczorajszego meczu, który odbył się w stolicy. Kibic podczas awantury został zrzucony z trybuny.

W miniony piątek na Łazienkowskiej Legia Warszawa zmierzyła się z Widzewem Łódź. Pierwsza z ekip wyszła na prowadzenie już w 18 minucie po golu Pawła Wszołka. Dopiero w 70 minucie odpowiedział Kristoffer Hansen, który wyrównał na 1-1.

Niedługo później Legia ponownie zdobyła gola po uderzeniu Igora Strzałka, jednak bramkę zapisano jako gol samobójczy bramkarza. Prowadzenie stołecznego klubu nie trwało długo. W 83 minucie Bartłomiej Pawłowski po raz kolejny zremisował i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Szokujące sceny na stadionie Legii

Już przed meczem kibicom towarzyszyły ogromne emocje, gdyż Widzew rozegrał pierwszy od 10 lat mecz na Łazienkowskiej. Po końcowym gwizdu na trybunach doszło do awantur i sympatycy Legii ruszyli w kierunku grupy wspierającej Widzew.

Wywiązała się szarpanina, a do akcji wkroczyła ochrona, która próbowała zapanować nad całą sytuacją. Kiedy jeden z kibiców przeskoczył barierki, drugi z dołu wdrapał się na ogrodzenie i pociągnął go za sobą, doprowadzając do niebezpiecznego upadku, który mógł zakończyć się poważnymi urazami.

Mężczyzna wstał o własnych siłach, ale na miejsce i tak miała zostać wezwana pomoc medyczna. Do sieci trafiły nagrania, na których zarejestrowano niebezpieczne zachowanie kibiców:

Źródło: Twitter