Wtorek, 27 Lutego, 2024

Legendarny polski raper zawalczy w federacji freakowej? „Mogę zrobić z siebie idiotę, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 kwietnia 2023, 09:46
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Weteran rapowej sceny zabrał głos w sprawie potencjalnej walki na gali freak fightowej. Przyznał, że musiałby dostać za starcie naprawdę duże pieniądze.

Leszek Kaźmierczak znany pod pseudonimem „Eldo” to bez wątpienia jedna z legend polskiego rapu. Ma na swoim koncie liczne albumy jak np. „Człowiek, który chciał ukraść alfabet”, „27” czy „Nie pytaj o nią” i „Zapiski z 1001 nocy”. Jest on również współtwórcą kultowego składu „Grammatik”, który powstał jeszcze w 1997 roku.

„Eldo” o walce we freak fightach

W ostatnim wywiadzie na Kanale Sportowym został on zapytany o potencjalny pojedynek w klatce na gali freakowej. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przedstawiciel scen hip-hopowej w Polsce, który wypowiedział się na ten temat. Między innymi ofertę walki dostał „Peja”. Natomiast „Tede”, który jest skonfliktowany z poznańskim raperem, stwierdził że za milion euro może wyjść do klatki i dać się pobić.

Teraz głos zabrał „Eldo”, który od pewnego czasu nie jest już aktywnym raperem i żyje z czegoś całkiem innego niż muzyka. Przyznał, że gdyby dostał naprawdę duże pieniądze, za które mógłby zakupić synowi mieszkanie, to z całą pewnością wyszedłby do walki.

Zdradził też, że dostał już jedną ofertę, ale nawet się nad nią nie zastanawiał:

– Dostałem jedną propozycję od mojego znajomego i nawet nie ruszyłem tematu. W drugim przypadku powiedziałem: „Ok, mogę zrobić z siebie idiotę, ale za bardzo duże pieniądze”. Jeśli moje dziecko miałoby trzypokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, to tata może zrobić z siebie idiotę przez 10 minut.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO