Wtorek, 16 Lipca, 2024

Zadora na gorąco po przegranej z Kwiecińskim! Teraz chce walki z Pasternakiem! [WIDEO]

Fot. FAME
Opublikowane 30 września 2023, 09:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas gali FAME Friday Arena 2 nie brakowało sensacji. Takim mianem można bez wątpienia określił łatwe zwycięstwo Alana Kwiecińskiego.

“Alanik” był jednym z największych underdogów tego wieczoru. Freak fighter zmierzył się ze swoim byłym trenerem Dominikiem Zadorą, który jest świetnym kickboxerem, jednak dopiero debiutował w MMA. Formuła pojedynku dała więc Kwiecińskiemu gigantyczną przewagę.

Już na początku Alan efektownie sprowadził do parteru, a kiedy Zadora chciał wrócić do stójki, został złapany w gilotynę. Kwieciński mocno zapiął duszenie i rzucił się na rywala, czym całkowicie uniemożliwił mu wyjście z kryzysowej sytuacji. Zadora odklepał już w pierwszej odsłonie.

Na gorąco w wywiadzie dla fansportu.pl skomentował swoją porażkę, a także zabrał głos w sprawie przyszłych wyzwań. Zaznaczył, że prędzej czy później musi dojść do walki z Michałem Pasternakiem:

– Nie oddala się ta walka. Czy bym wygrał, czy przegrał, walka z “Wampirem” jest do zrobienia. Musimy to zrobić. Tu było MMA, z Michałem jakby walka miała dojść do skutku, to na pewno zrobimy to w stójce. Wiec tutaj pokażę wachlarz umiejętności.

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO