Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Dis w ortezie przed galą FAME: Reborn! Walka z Daro Lwem zagrożona? [WIDEO]

Opublikowane 27 listopada 2023, 11:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już 9 grudnia Norbert „Dis” Gierczak zadebiutuje w klatce Fame MMA, a jego rywalem będzie „Daro Lew”. Popularny streamer na ostatniej prostej doznał urazu, przez co jego skończył z ręką w ortezie.

Długo przyszło czekać kibicom „Disa” na jego kolejny występ. Norbert Gierczak zadebiutował w lutym ubiegłego roku na gali High League 2 i od tamtej pory nie pojawił się ponownie w klatce. Teraz wiemy, że na FAME: Reborn stoczy pojedynek z „Daro Lwem”, a w przyszłości można spodziewać się wyczekiwanej batalii z Marcinem „Xayoo” Majkutem.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sporty walki niestety wiążą się z mniejszymi i większymi urazami. Taki też spotkał „Disa” w trakcie przygotowań do starcia z „Daro Lwem”, do którego dojdzie już 9 grudnia. Norbert na ostatnim programie Face to Face pojawił się w ortezie na prawej ręce.

W rozmowie z Fansportu TV opowiedział Michałowi Tuszyńskiemu, jak wpływa to na jego przygotowania do Kaźmierczuka. „Dis” dodał też, że pojedynek nie jest zagrożony.

Do walki będzie git. Muszę ponosić ortezę, musi się wygoić. Przez 8 miesięcy byłem w przygotowaniach i w pewnym momencie ciało zaczyna się niestety rozsypywać. Pojawiają się mniejsze i większe kontuzje – to jest taka średnia. Po dwóch tygodniach będzie git. (…) Musiałem sobie odpuścić dwa tygodnie sparingów, ale wychodzę z założenia, że kontuzje to nie jest przeszkoda. Trzeba trenować inaczej, to jest nauczka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO