Boniek stanowczo reaguje na słowa Lewandowskiego o selekcjonerze! „Już nie mogę tego słuchać”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 lutego 2024, 11:31
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Zbigniew Boniek skomentował ostatnią wypowiedź Roberta Lewandowskiego. Nie może zrozumieć słów kapitana kadry wypowiedzianych pod adresem selekcjonera.

Kilka dni temu na kanale Foot Truck pojawiła się rozmowa z napastnikiem FC Barcelony. Lewandowski w wywiadzie z uznaniem wypowiedział się o Michale Probierzu i przyznał, że ten rozpalił w nim płomień, który w ostatnim czasie był przygaszony:

– Po listopadowym zgrupowaniu poczułem, że coś się zmieniło, coś jest inaczej niż wcześniej. Trener Probierz podszedł do mnie jak do człowieka, a nie do piłkarza, do Lewandowskiego. Mamy kontakt i z biegiem tygodni stwierdziłem, że trener obudził we mnie ten płomień, który był przygaszony przez otoczkę wokół reprezentacji.

Wypowiedź Lewandowskiego jest niezrozumiała dla Bońka, który odniósł się do tych słów w wywiadzie dla kanału Prawda Futbolu. Przyznał, że zawodnicy, którzy reprezentują Polskę powinni grać na najwyższym poziomie i wykonywać zadania, jakie dostają od selekcjonera.

– Ja nie mogę już tego słuchać. Piłkarze mają grać w reprezentacji jak najlepiej, a trener daje im zadania. Co to są za relacje, jak widzą się trzy lub pięć razy w roku po trzy dni? Trener może cię podniecić, zmobilizować, ale nie chcę tego słuchać.

– Nie rozumiem tego zdania, że Probierz podszedł do Lewandowskiego jak do człowieka, a nie piłkarza. Co za tym idzie? Że pytał o jego życie, jak mu się podoba, musiał go wspierać psychicznie? Trudno mi to zrozumieć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments