Szeliga nie wytrzymał! Rzucił się na Natana po ważeniu [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 9 lutego 2024, 20:26
przez Przemek Krautz
2
6
Brak komentarzy

Za nami spotkanie twarzą w twarz skonfliktowanych zawodników. Nie mogło obejść się bez awantury podczas oficjalnego ważenia.

Już jutro odbędzie się gala FAME 20. Podczas jubileuszowego wydarzenia zobaczymy m.in. 8-osobowy turniej, wielki powrót „Don Kasjo”, który zmierzy się z włodarzem „Boxdelem”, czy też wyczekiwany pojedynek Natana Marconia z Piotrem Szeligą.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Awantura Marcoń vs Szeliga

Nie będzie to jednak zwykła walka, gdyż takiej formuły jeszcze nie widzieliśmy. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, ale Szeliga będzie mógł korzystać tylko z jednej ręki, drugą będzie miał unieruchomioną. Bez wątpienia Marcoń będzie miał dużą przewagę, jednak mimo to nadal jest dużym underdogiem.

Natan ma również znacznie lepsze warunki fizyczne. Jest sporo wyższy, a także wniósł więcej na wagę, bo dokładnie 101,3 kg. Szeliga natomiast waży 96,4 kg. Po ważeniu stanęli twarzą w twarz i chociaż atmosfera była napięta, wydawało się, że nie rzucą się sobie do gardeł.

Kiedy jednak mieli już schodzić ze sceny, Marcoń słownie zaatakował Szeligę. Ten ruszył w stronę rywala i rzucił się na niego, zanim ochrona zareagowała:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO