Sobota, 18 Maja, 2024

MEGA PROMO! 200 PLN za GOLA Ruchu Chorzów lub Widzewa Łódź! Szczegóły promocji

Opublikowane 19 kwietnia 2024, 14:10
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Superbet zamieścił w swojej ofercie ekstra promocję na nadchodzący “mecz przyjaźni” pomiędzy Ruchem Chorzów a Widzewem Łódź. Do zgarnięcia aż 200 PLN za jednego wybranej drużyny.

Jak zgarnąć dodatkowe 200 PLN w Superbet?

Każda z promocji oferowanych przez firmę Superbet posiada swój dedykowany regulamin. Nie inaczej jest także w przypadku tej omawianej w niniejszym tekście. Oto jakie warunki należy spełnić, aby być uprawnionym do odbioru dodatkowych 200 PLN:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – konieczne z tego linku promocyjnego.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 PLN.
  3. Postaw 2 PLN na to, że Ruch albo Widzew zdobędą gola.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej zyskasz także 200 PLN bonusu!

Tak wygląda przykładowy kupon:

Zarejestruj się już teraz i zdobądź 200 PLN bonusu

Oczywiście równie dobrze, możemy postawić na to, że Widzew strzeli gola. Nie zwracajcie uwagi na “Potencjalną wygraną”, która przy stawce 2 zł wynosi oczywiście 2.20 PLN. Jeśli Widzew, albo Ruch strzelą bramkę zgarniacie automatycznie dodatkowy bonus 200 zł.

Mecz przyjaźni

41 567 kibiców. Tyle wynosi aktualnie rekord frekwencji XXI wieku w polskim futbolu. Wszystko wskazuje na to, że wyczyn ten został pobity już przez połączone siły fanów Ruchu Chorzów oraz Widzewa Łódź.

Na oficjalnej stronie internetowej popularnych Niebieskich pojawił się bowiem komunikat, że śląski klub sprzedał już 46 tyś. wejściówek. Dystrybucja pozostałych kilku tysięcy do kompletu 50 167 widzów jest rzekomo tylko kwestią czasu.

Przed nami wielkie piłkarskie święto! Nasz typ na to spotkanie to: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA po kursie 1.80, ale w takim przypadku nie mając konta w Superbet warto zarejestrować się TUTAJ i skorzystać z powyższej promocji, zgarniając 200 zł za postawione 2 zł na gola dowolnej drużyny!

Ruch Chorzów zdobędzie bramkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments