Niedziela, 19 Maja, 2024

Kibice grożą bojkotem finału Pucharu Polski! Jest odpowiedź PZPN

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 08:33
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Rzecznik PZPN poproszony o komentarz zabrał głos w sprawie stanowiska kibiców Wisły Kraków oraz Pogoni Szczecin. Finał Pucharu Polski odbędzie się przy pustych trybunach?

W najbliższy czwartek na Stadionie Narodowym będzie miało miejsce piłkarskie święto. Wisła Kraków i Pogoń Szczecin zawalczą o Puchar Polski. Niestety nie obeszło się bez kontrowersji, gdyż kibice grożą bojkotem.

Mateusz Borek przekazał, że Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” wysłało do PZPN pismo, w którym stawiają ultimatum. Nie wejdą na stadion, jeśli w strefie przyjęcia kibiców będzie znajdować się policja – W żadnej mierze nie wyrazimy zgody i przyzwolenia na działania Policji wbrew obowiązującym przepisom prawa.

Podobne stanowisko mieli przyjąć sympatycy Wisły, którzy wspierają Pogoń. Głos w sprawie potencjalnego bojkotu zabrał rzecznik PZPN Tomasz Kozłowski, który przekazał:

– Procedury dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie meczu finałowego Fortuna Pucharu Polski zostały opracowane na podstawie ogólnych przepisów prawa, jak również stanowią odpowiedź na szczegółowe wytyczne znajdujące się w decyzji dot. organizacji imprezy masowej wydanej przez Prezydenta m.st. Warszawy. Obecni na terenie imprezy masowej funkcjonariusze służb porządkowych będą podejmowali czynności wyłącznie w odpowiedzi na ewentualne przypadki naruszenia prawa bądź regulaminu imprezy masowej.

300 PLN za wytypowanie finału Pucharu Polski

Czwartkowy mecz możesz obstawić, korzystając z fenomenalnej oferty. Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Każdy, kto założy konto, będzie mógł postawić na zwycięzcę z kursem wynoszącym aż 150.00! Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Wisły Kraków lub Pogoni Szczecin.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonusowe 300 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments