Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kibice Legii Warszawa bez zgody na przemarsz! Miasto obawia się konfrontacji z fanami Wisły

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 09:34
przez Jakub Hryniewicz
3
0
Brak komentarzy

Kibice Legii Warszawa postanowili zorganizować wymowny protest przeciwko “używaniu przez kibiców Wisły Kraków niebezpiecznych ostrych narzędzi“. Nieprzypadkowo jako dzień przemarszu ulicami stolicy wybrano 2 maja – dzień finału Pucharu Polski. Fanatycy “Wojskowych” otrzymali jednak zakaz demonstracji od prezydenta.

Tradycyjnie na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do finału Pucharu Polski. W ostatnim meczu tych rozgrywek, który odbędzie się 2 maja, spotkają się ekipy Pogoni Szczecin i Wisły Kraków.


BONUS 300 PLN za wytypowanie finału Pucharu Polski

Czwartkowy mecz możesz obstawić, korzystając z fenomenalnej oferty. Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Każdy, kto założy konto, będzie mógł postawić na zwycięzcę z kursem wynoszącym aż 150.00! Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Wisły Kraków lub Pogoni Szczecin.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonusowe 300 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Nie o dziś wiadomo, że kibice Białej Gwiazdy i Legii Warszawa nie pałają do siebie miłością. Ci ostatni chcieli przemarszem ulicami stolicy wyrazić swój protest przeciwko zachowaniu fanów Wisły Kraków.

Jak podała Gazeta Krakowska, kibice Wojskowych zaplanowali demonstrację na 2 maja o godzinie 14:00. Mecz Białej Gwiazdy z Pogonią rozpocznie się o 16:00, a oprócz tego fani Legii wybrali trasę, na której przecięliby się z fanatykami krakowskiej ekipy.

Wskazana przez organizatora trasa przemarszu kibiców Legii przecina się z trasą przejścia kibiców Wisły Kraków z dworca kolejowego Warszawa Stadion do dedykowanego wejścia na PGE Narodowy, a także przechodzi obok parkingu przewidzianego dla kibiców krakowskich, co może być przyczyną konfliktów antagonistycznie nastawionych wobec siebie grup osób i wystąpienia sytuacji kryzysowych – stwierdził Pierwszy Zastępca Komendanta Stołecznego Policji.

Prezydent miasta również stanowczo zakazał przemarszu, którego organizator stwierdził, że nie mogą zmienić ani jego trasy, ani daty.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments