Wtorek, 21 Maja, 2024

Ostra reakcja kibiców Lecha Poznań na kolejną kompromitację! Mocne słowa w stronę piłkarzy

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 4 maja 2024, 09:52
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Lech Poznań zalicza kolejną kompromitację. Tym razem kibice byli bezlitośni i gdy piłkarze podeszli pod trybuny, nie szczędzili ostrych słów w ich kierunku.

To nie była udana runda dla klubu z Wielkopolski. W grudniu Mariusz Rumak zastąpił Johna van den Broma na stanowisku trenera, jednak to nie poprawiło wyników Lecha, który pod wodzą nowego szkoleniowca wygrał 5 z 11 spotkań.

Aktualnie Kolejorz znajduje się na drugim miejscu w tabeli i miał spore szanse w walce o tytuł mistrza. Klub zaliczył jednak kompromitację w meczu z przedostatnim Ruchem Chorzów, który walczy o utrzymanie i wygrał w tym sezonie zaledwie 4 spotkania.

Ekipa ze Śląska zwyciężyła wynikiem 2:1, a tym samym Lech niemal całkowicie przekreślił szanse na wygranie Ekstraklasy. Według ostatnich wyliczeń jest to jedynie 2,4 procent. Kibice, którzy udali się na mecz do Chorzowa jasno dali do zrozumienia, co myślą o grze zawodników.

Gdy piłkarze podeszli pod trybuny, fani odwrócili się do nich plecami. Nie chcieli rozmawiać, a zamiast tego, wykrzyczeli w ich stronę – “Wypie…lać!”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments