FEN 52

Ostrów Wielkopolski, 17 lutego, 19:00

FEN 52

Organizacja Fight Exclusive Night wraca do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie ponownie dojdzie do potyczki Bartosza Szewczyka z Marcinem Łazarzem. Tym razem w stawce znajdzie się pas kategorii półciężkiej.

Pierwsze starcie obu panów miało miejsce na początku 2023 roku. Wówczas Łazarz wygrał niejednogłośną decyzją sędziów i zagwarantował sobie walkę o pas FEN. Kilka miesięcy później doszło do wyczekiwanego starcia i Polak znokautował Edera de Souzę zasiadając na tronie wagi półciężkiej.

Bartosz Szewczyk od porażki z Łazarzem stoczył 3 walki. Zremisował z Łukaszem Klingerem, a następnie nokautował Edersona Cristiana Macedo oraz Artema Zemlyakova.

Podczas FEN 52 debiut w organizacji zaliczy też Jan Ciepłowski. Niepokonany łódzki kibic postawi na szali swój perfekcyjny rekord przeciwko bardziej doświadczonemu Czechowi. Lukáš Chotěnovský nie walczył w MMA od poddania Adriana Błońskiego na FEN 41.

Kursy bukmacherskie

Galę FEN 52 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Was liczne bonusy. Za rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie w całości bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci Wam środki.

Odbierz bonusy na galę FEN 52!

Kursy zostaną dodane po opublikowaniu na stronie bukmachera.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments