GROMDA 16: W imię zasad

Pionki, 1 marca, 19:00

GROMDA 16: W imię zasad

Gala GROMDA 16 odbędzie się 1 marca w Pionkach. Do ringu 4×4 powrócą dobrze znani zawodnicy, ale dojdzie również do wielu świetnych debiutów.

Jak zawsze organizacja dba o odpowiednią oprawę i klimat, który towarzyszy GROMDZIE od pierwszej edycji. Tym razem tak została zapowiedziana nadchodząca gala:

„Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki, aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu, nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje, póki go nie osiągnie. Proste i jasne.”

GROMDA 16: W imię zasad

Tradycyjnie na kibiców czeka 8-osobowy turniej, a także dodatkowe extrafighty, które w ostatnim czasie cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Federacja zestawia najmocniejszych zawodników, aby wyłonić kolejnych pretendentów do mistrzowskiego pasa, którego posiadaczem jest niepokonany „Don Diego”.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego i bez zbędnego pie…lenia. Bo to GROMDA, czyli jak to Franc z kultowego filmu „Psy” powiedział „W imię zasad sku…ysynu”.

Gale obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments