Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Popek Monster do walki w FAME MMA przygotowuje się w klubie bokserskim pod Warszawą. Zobacz zdjęcia.

fot. Sidorenko Boxing Łomianki
Opublikowane 28 lipca 2020, 09:26
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze
fot. Sidorenko Boxing Łomianki / Jacek Piątek

Widać, że Popek Monster wziął się porządnie za siebie i do kolejnej walki, tym razem w organizacji FAME MMA wejdzie przygotowany w stu procentach. Debiut w FAME MMA kontrowersyjny raper zaliczy już 5 września. Popek Monster do walki przygotowuje się pod okiem Siergieja Moroczyńskiego w klubie Sidorenko Boxing Łomianki. Jak czytamy na stronie klubu Popek – „nie ma lekko, krew i pot!, – łez nie było”.

Na jednej sali z Popkiem trenuje również Aleksandra Sasha Sidorenko – polska i ukraińska bokserka, mistrzyni Ukrainy w boksie, zawodowa mistrzyni Europy w boksie, która skomentowała, że widzi jak trenuje Popek i myśli, że raper ma serce do walki.

fot. Sidorenko Boxing Łomianki / Jacek Piątek

Paweł Mikołajuw (3-4) o przejściu do FAME MMA poinformował na Instagramie zamieszczając krótkie nagranie. Następnie informacje potwierdziła sama organizacja.

“Witam wszystkich i zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW – Maćka i Martina za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy, ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z FAME MMA. Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w FAME MMA, czyli zawodowy freak fighter powrócił. Comeback!”

fot. Sidorenko Boxing Łomianki / Jacek Piątek

W debiucie dla KSW „Popek” przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, a walka trwała 80 sekund. Następnie wygrał z Robertem Burneiką po 45 sekundach. W kolejnych starciach musiał uznać wyższość swoich przeciwników – najpierw został pokonany przez aktora Tomasza „Stracha” Oświecińskiego, a następnie przez Erko Juna.

fot. Sidorenko Boxing Łomianki / Jacek Piątek

FAME MMA 7 odbędzie się już 5 września. Rozpiska gali cały czas się zapełnia i co kilka dni poznajemy nowych bohaterów, którzy zawalczą na 7 edycji FAME MMA. Organizacja jakiś czas temu poinformowała o zakontraktowaniu Popka Monstera co spotkało się z dużym uznaniem fanów. Transfer Popka z KSW to z pewnością krok do przodu dla właścicieli FAME. Na 7 edycji zobaczymy również Marcina „El Testosteron” Najmana, jednak z kim zawalczy nadal pozostaje tajemnicą.

FAME MMA 7 – karta walk:

Popek Monster vs. TBA
Marcin Najman vs. TBA
Don Kasjo vs. Lupa – walka w formule K-1
Tańcula vs. Tyburski
Wiewiór vs. Hassi 2
Krucha vs. Szewcu
Polak vs. Ferrari 2

Źródło: Sidorenko Boxing Łomianki

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments