Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Khabib Nurmagomedov dostał propozycję super walki z Floydem Mayweatherem. Zawodnikowi UFC zaoferowano ogromne wynagrodzenie.

fot. Twitter
Opublikowane 20 sierpnia 2020, 00:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Materiały prasowe

Khabib Nurmagomedov dostał propozycję walki z Floydem, jednak ten odmówił!

Kontrakt z UFC jest ważniejszy niż pieniądze”: powiedział Khabib Nurmagomedov który mówi, że nie złamie warunków swojej umowy z UFC, aby walczyć z Floydem Mayweatherem, mimo że zaoferowano mu aż 100 milionów dolarów za walkę, która odbyć się miała w Arabii Saudyjskiej!

Khabib Nurmagomedov ujawnił, że negocjacje w sprawie super walki z Floydem Mayweatherem zostały zerwane, ponieważ nie chciał zerwać kontraktu z UFC.

Mayweather wycofał się z boksu w 2017 roku po pokonaniu Conora McGregora, ale w listopadzie 2019 roku Amerykanin informował, że w ringu zobaczymy go ponownie w 2020 roku.

Khabib pierwotnie do walki wyzwał Mayweathera w 2018 roku po walce Conorem McGregorem. Ekipy cały czas rozmawiały ze sobą, jednak finalnie Rosjanin odrzucił wyzwanie na początku tego roku.

Nurmagomedovi powiedziano, że złamałby warunki swojej umowy z UFC, gdyby miał boksować z Mayweatherem i zdecydował się nie występować przeciwko swoim pracodawcom.

“Team Mayweathera powiedział mi: “Tak, zostaniesz skarcony, ukarany grzywną. Ale my zajmiemy się wszystkimi grzywnami, o nic się nie martw”.”

„Powiedziałem im, że dla mnie kontrakt jest ważniejszy niż pieniądze i nie możemy zawrzeć umowy, ponieważ to pokrzyżowałoby mój kontrakt z UFC” – miał powiedzieć Khabib cytowany przez Daily Mail.

Khabib wcześniej twierdził, że niepokonany Mayweather nie byłby w stanie go znokautować i zaproponował walkę składającą się z 11 rund boksu i jednej rundy MMA.

Menedżer wojownika Ali Abdelaziz twierdził w marcu, że gwiazda UFC otrzymałaby ogromne wynagrodzenie w postaci 100 milionów dolarów na walkę z Mayweatherem w Arabii Saudyjskiej.

Powrót Mayweathera nie został oficjalnie potwierdzony, ale prezes UFC Dana White powiedział Yahoo Sports, że bokser chce wrócić na ring.

Dana White powiedział: „Floyd chce walczyć. Chcemy razem współpracować, chcemy i zamierzamy coś zrobić”

Kiedy bokser wróci na ring i z kim zawalczy? Z pewnością “Moneya” interesuje tylko duża – super walka.

Źródło: Daily Mail

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments