Artur Szpilka opowiedział, jak po treningu pocięli go kibice Cracovii. „Czekali w 12 osób”.

0

Artur Szpilka jakiś czas temu był gościem Mateusza Borka w Kanale Sportowym. W rozmowie poruszono przede wszystkim temat gali GROMDA 2. Sporo mówiono o Krystianie „Tyson” Kuźmie, który jest kibicem Elany Toruń i wygrał pierwszą edycję GROMDY – walk na gołe pięści.

Szpilka zaznaczał, że trzeba wybrać jedną drogę. Chodziło oto, aby „Tyson” poświęcił się przede wszystkim sportom walki i jeśli wykonało się już jeden krok – trzeba pójść dalej.

Zaznaczam, musisz być odpowiedzialny za wszystko.

Jeśli idziesz w tą stronę – to decydujesz się, że idziesz w sport, a nie idziesz tu i tu. Mam nadzieję, że każdy z zawodników, który będzie chciał iść do kolejnej GROMDY skupi się tylko i wyłącznie na tym, że idzie po lepszą przyszłość. Dzisiaj mamy czasy takie jakie mamy – cokolwiek się nie stanie, pyk i dziękuję do widzenia.” – powiedział Szpilka.

Tutaj jest szansa sportowa. Tyson dostawał propozycję podpisania kontraktów do boksu zawodowego. To szansa dla tych chłopaków, ale trzeba się określić. Słuchaj idę w tą stronę, zapominam o tym co było – wiadomo, nie da się od tak zapomnieć, bo z tym się identyfikujesz, ale jeśli już tam idziesz to w jednym kierunku. ” – dodał bokser.

Szpilka o konfrontacji z kibicami Cracovii

Mateusz Borek również przyznał, że nie wyklucza debiutu Krystiana Kuźmy w boksie zawodowym. – „Krystian musi wiedzieć, że w najbliższych latach swojego życia musi postawić na sport i tylko na sport„. – powiedział komentator i promotor.

Czy widzisz u Kuźmy autentyczny talent do boksu? – spytał Mateusz Borek pięściarza z Wieliczki.

Tak widzę, ale tak jak mówię trzeba wybrać jedną drogę. Nie da się wybierać tu i tu. Trzeba się zdecydować i określić. Ja mogę powiedzieć sam po sobie kiedy łapałem dwie sroki za ogon to, któregoś pięknego dnia przyszedłem na trening – pozdrawiam kumpli, teraz kumpli z drugiej strony Błoni – czekali w dwanaście osób, pocięli, całe szczęście, że mogę dalej boksować.” – wyznał Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Borkiem.

Wyszło jak wyszło, że mogę dalej boksować. A kto wie jakby się skończyło, jakby ten nóz poszedł wyżej, niżej. Gdy masz szansę pokazać się w telewizji, Twoja morda nie staje się anonimowa. Ja będąc chuliganem, choć nie chce aby kojarzyli mnie z żadnym klubem – to pierwsze co bym zrobił, mamy Tysona, gdybym był z innego klubu to by była pierwsza osoba, którą chciałbym gdzieś sprawdzić. ” – dodał.

Już w niedzielę tj. 30 maja 2021 roku kolejny pojedynek Artura Szpilki, który zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim. Na wygranej Szpilki można nieźle zarobić!

Kursy na walkę Szpilka vs Różański:

  • Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
  • Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <

Źródło: Kanał Sportowy / YouTube

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie