Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Trener Pacquiao o potencjalnej walce – “McGregor jest nikim. Manny niszczy go w trzy rundy”

Opublikowane 27 sierpnia 2020, 18:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Conor McGregor / Manny Pacquiao

Irlandzki zawodnik nie ukrywa, że bardzo chciałby zmierzyć się z Mannym Pacquiao. Póki co wiele jednak nie wskazuje na to, żeby taka walka miała dojść do skutku.

Głos w całej sprawie zabrał jeden z trenerów Filipińczyka. Justin Fortune odpowiada za przygotowanie siłowe i kondycyjne zawodnika. Trener jest pewny, że Conor nie ma szans z Pacquiao, a poza tym takie starcie nie ma najmniejszego sensu.

Po co w ogóle bogacić tego gościa? Ta walka nic nie daje Pacquiao, jeśli chodzi o jego spuściznę, o jego dziedzictwo. Taka jest moja opinia. Manny jest największym pięściarzem w historii boksu, nikt nie osiągnął tego, co on. Dlaczego miałby burzyć to swoje dziedzictwo dla takiego włóczęgi jak McGregor?

Manny niszczy Conora McGregora w trzy rundy. Jest dla niego za szybki, za silny. Manny to niesamowity wojownik. McGregor jest nikim. Zresztą, Manny to pięściarz, Conor to zawodnik MMA. My nie możemy walczyć w MMA, a Conor nie może walczyć w boksie. To jest bardzo proste. – powiedział Fortune w rozmowie z The Manila Times.

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments