Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Niemiecki przekręt!? Rafał Jackiewicz wygrał, ale nie wygrał..?!

Opublikowane 31 sierpnia 2020, 18:13
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Jeden komentarz
fot. Rafał Jackiewicz

W sobotę na gali w niemieckim Braunlage Rafał Jackiewicz (52-26-2, 22 KO) sprawił sporą niespodziankę wygrywając z wielkim faworytem Rico Mueller (25-4-1, 17 KO). Tylko teraz Niemcy próbują unieważnić walkę!

43-letni Jackiewicz o walce dowiedział się kilka dni przed pojedynkiem i zaakceptował wyzwanie – 6 rund w limicie 72 kg. Przygotowań do pojedynku praktycznie nie było i jak sam Jackiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał – było trochę tarcz, trochę biegania i to wszystko.

Cyrki zaczęły się jeszcze przed walką, co przekazał “Wujcio Rafcio” w swoim stylu poprzez Facebooka – (pisownia oryginalna):

“W piątek okazało się, że pokój mamy do soboty 12.00 gdzie zawsze jest do niedz do tego nie mamy zapewnionego wyżywienia ani €€ na nie. Do tego padł akumulator bo MaDZeta musiał słuchać muzyczki relaksacyjnej i grzać się w blasku xenoników.

Według Mongolskiej zasady ,,NIE OSZUKUJ OSZUSTA” zapaliła mi się czerwona lampka gdzie w związku z zaistniałą sytuacją poprosiłem o pieniądze do 18.00 przed walką i ciiiiiszszaaaa a więc razem z Krzysztof Drzazgowski dalej koczujemy na parkingu głodni bez kasy na powrót z groźbą której muszę dotrzymać słowa , że bez €€€ nie walcze i jadę go homeNa szczęście JEB z nami ale ch.j z nimi”

Do walki jednak doszło, pieniądze się znalazły. Rafał Jackiewicz wszedł do ringu i zrobił swoje – wygrał na punkty na niemieckim ringu z mocno faworyzowanym Rico Mueller!

https://www.facebook.com/DUPAPIPA/videos/652281062070347

Po werdykcie szok! Jak Niemiec mógł przegrać u siebie, na swojej gali z Polakiem i to jeszcze na punkty – przecież to byli moi sędziowie! Zaczęła się lawina protestów, skarg i zażaleń z obozu Mullera.

Dzień po walce na BoxRec przy tej walce widniał zielony kwadracik po stronie Polaka jako zwycięzcy pojedynku, a dziś… już zwycięstwo zniknęło i walka jest uznana jako ND – czyli w skrócie mówiąc, nie była oficjalnie punktowana!

Były karty sędziowskie i werdykt a nagle to była walka pokazowa!? Czekamy na finał tej sytuacji, bo to jest niemożliwe żeby portal BoxRec “sam” zmienił werdykt. W mediach pojawiają się informacje, że z pewnością ktoś z niemieckiego obozu Rico Mullera ma coś z tym wspólnego.

https://youtu.be/ltHEncFoOhI

źródło: Facebook/Boxrec

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments