Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Teofimo Lopez Sr szokuje: “Mój syn zniszczy Łomaczenkę. Będzie miał większą karierę niż Mayweather!”

Opublikowane 3 września 2020, 21:15
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: Mike Coppinger

Ojciec i trener Teofimo Lopeza Jr., Teofimo Lopez Senior wspina się na szczyt największych gaduł i prowokatorów w zawodowym boksie.

Lopez Jr. (15-0, 12 KO) zmierzy się z Lomachenko (14-1, 10 KO) 17 października na ESPN, a wojna na słowa już się rozpoczęła od rodziny bokserskiej z Brooklynu.

„Uważam, że mój syn jest szybszy od Lomaczenki, uważam, że mój syn jest mądrzejszy od Łomczenki i wierzę, że mój syn jest silniejszy” – powiedział Lopez Sr. „Więc ma wszystko, aby pokonać Lomaczenkę. Łomaczenko jest przyzwyczajony do wygrywania. Przywykł do robienia ludziom wszystkich tych rzeczy, które robi na ringu, ale to nie zrazi mojego syna. Mój syn nie ma do niego szacunku… Mój syn pokona go tak bardzo, że Lomaczenko będzie nieobecny przez kilka miesięcy, a może nawet rok. Będzie zdruzgotany ” – w tak zdecydowany sposób ocenił walkę Lopez Sr.

32-letni, dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich Lomachenko, mistrz WBA i WBO, a także mistrz WBC Franchise, będzie najtrudniejszym sprawdzianem w karierze młodego mistrza.

Lopez Sr. w dalszej części opowiadał o tym, że jego syn już zapisał się w historii jako pierwszy mistrz z Hondurasu. Dodał także, że jego kariera będzie dużo lepsza niż najlepszego pięściarza ostatniej dekady, a może i najlepszego w XXI w., Floyda Mayweathera Jr’a.

„Mój syn jest pierwszą osobą, która zdobyła tytuł mistrza świata w Hondurasie. Wcześniej czy później, po zunifikowaniu pasów, zamierzają zrobić mu pomnik w Hondurasie. Zamierzamy osiągnąć jeszcze większe rzeczy niż zrobił to Floyd ”– zakończył Lopez Sr.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments