piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaFame MMAOkniński ostro o federacji FAME MMA! "Wziąłem krzesło i rozpie****em, chcieli dymu...

Okniński ostro o federacji FAME MMA! „Wziąłem krzesło i rozpie****em, chcieli dymu to mają” [WIDEO]

Fot. Mirosław Okniński

Mirosław Okniński w wywiadzie dla FightsportPL nie szczędził ostrych słów organizacji FAME MMA. Trener wyliczył m.in. błędy oraz nieprofesjonalne zachowanie organizatorów.

Już po dyskwalifikacji „Ferrari’ego” na FAME MMA trener zareagował wybuchowo, a na nagraniu, które pojawiło się w sieci, możemy usłyszeć, jak krzyczy „Do chu*a, co to za federacja?”

Okniński uważa jednak, że FAME MMA jest potrzebna, ale na ten moment trzeba nad nią dużo popracować i wprowadzić istotne zmiany.

Powiedział do mnie, że ja nie mogę wejść na klatkę, bo pani ring girl wchodzi, no sorry, ja jestem w narożniku, więc ja jako trener chcę pomóc sportowcowi, więc muszę stanąć w narożniku – trener Okniński zaczął od wspomnienia o ochronie, która nie znała przepisów.

Idę z zawodnikiem przygotować się do szatni, a w szatni siedzi Najman – to kolejny element słabej organizacji, tym bardziej że „El Testosteron” był przeciwnikiem „Daro Lwa”, którego trenował Mirosław Okniński. Co więcej, znajdujący się tam pracownicy nie wiedzieli, do której szatni skierować zawodnika.

Jak chcą dymu, to będzie dym. Powiedziałem, żeby spierdalali, wziąłem krzesło, pierdolnąłem – powiedział Okniński o sytuacji po dyskwalifikacji Amadeusza, kiedy to chciał wejść do klatki, żeby porozmawiać o decyzji sędziów, jednak nie został wpuszczony – Chciałem wejść i pogadać, to mnie zaczęli odciągać, zaczęli mnie łapać.

Powiedziałem, że chujowa federacja z prostej przyczyny. Wchodzę do szatni, nie nasza szatnia. Ja chcę wejść, podpowiedzieć zawodnikowi, ochroniarz mnie ściąga. Mam wręczyć zawodnikowi karabin, nagle mnie ściąga jakaś ochrona – to już trzy elementy, które przełożyły się na zdenerwowanie trenera. 

Jeśli pierwszy kupon nie wejdzie, zwracamy kasę.
Grasz bez podatku od Gier (+14% do wygranych)
Masz możliwość otrzymania bonusu powitalnego o równowartości 3000 PLN

Kolejną z nich jest postawa jednego z włodarzy FAME MMA – Krzysztofa Rozpary. 

Pan Rozpara jest niesłownym człowiekiem. Jest osobą, która mówi co innego, robi co innego. Nie wiem, czy taka osoba powinna reprezentować federację. Jego słowa są puste – podsumował Okniński.

YouTube video

Źródło: Youtube / FightsportPL

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Artur Szpilka: „Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego”

0
W środę 23 czerwca nasza reprezentacja przegrała ze Szwecją 2:3 ostatecznie odpadając z EURO 2020. Wielkim poszkodowanym tego turnieju może się czuć Roberta Lewandowski,...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x