Sobota, 13 Kwietnia, 2024

– Zwykły menel. Ten Uszatek myśli, że jest komuś w stanie wejść na psychikę? – Najman o Don Kasjo

Fot. Marcin Najman, mat. prasowe
Opublikowane 14 września 2020, 08:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, mat. prasowe

Na ostatniej gali, FAME MMA „El Testosteron” pokonał „Daro Lwa”. Następnie pojawił się pomysł walki Najmana z „Popkiem„. Natomiast Norman Parke rzucił wyzwanie „Don Kasjo” i chciał się z nim bić na FAME MMA 8.

Pojedynek „El Testosterona” z Życińskim był jednak planowany już od pewnego czasu, a federacja potwierdziła starcie, które będzie co-main eventem na gali 21 listopada.

Marcin Najman niedawno udzielił wywiadu w rozmowie z portalem “MMA.pl”, gdzie nazwał przeciwnika “menelem, który prezentuje takie wartości, które by trzeba było wszystkim ludziom odradzać“, natomiast “armię Don Kasjo” określił jako garstkę wypaczonych ludzi.

Zawodnik m.in. odpowiedział na zarzuty “Don Kasjo”, który twierdził, że Najman myślał o walce z “Popkiem“, gdyż ten “nie będzie mu tak wchodził na psychikę”

Ten Uszatek myśli, że jest komuś w stanie wejść na psychikę? No chyba tym dzieciom, z którymi rozmawia. Ja tam widzę te rozmowy czasami, więc tym dzieciom może na psychikę wejść, ale nie staremu facetowi, gówniarz. Ja walczyłem z takimi zawodnikami jak Mariusz Pudzianowski i znosiłem to psychicznie, a mam nie znosić psychicznie takiego półgłówka? – powiedział fighter.

Najman jest pewny siebie i liczy na łatwą wygraną. Uważa, że również Norman Parke zdeklasowałby Don Kasjo, jednak do takiego pojedynku nie dojdzie.

On wcale nie jest gotowy tylko tak mówi. Mówi tak, bo wie, że do takiej walki nie dojdzie. Gdyby realnie miało dojść do takiej walki to rzuciłby taką kwotę żeby do tego nie doszło. Przecież ten Norman Parke by go tam zgwałcił w tym oktagonie. Dajcie spokój – powiedział Najman.

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO