Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Dominacja i pewna wygrana Krystiana Kaszubowskiego z Jakubem Kamieniarzem. [WIDEO]

Opublikowane 10 października 2020, 21:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Krystian Kaszubowski (9-1) po bardzo dobrej walce zdominował Jakuba Kamieniarza (9-7) i bardzo pewnie wygrał na punkty po 15 minutach na KSW 55!

Drugi pojedynek na gali KSW 55 w Łodzi, to starcie w wadze półśredniej Krystian Kaszubowski – Jakub Kamieniarz.

Dla pierwszego z zawodników będzie to czwarte starcie w KSW. Na swoim koncie fighter ma 8 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Zawodnik przegrał w starciu z Roberto Solidiciem w 2019 roku. Kaszubowski wraca po 11 miesiącach przerwy.

Kamieniarz stoczył natomiast 15 walk i wygrał 9 z nich. Tylko dwa zwycięskie pojedynki rozstrzygnięte zostały przez decyzję sędziów. Zawodnik miał okazję walczyć dla KSW w 2019 roku, teraz powraca po dwóch pojedynkach stoczonych dla innych organizacji.

 RELACJA:

1 Runda – Zaczynamy walką w klinczu z pozycją dominującą Kaszubowskiego, który pracował nad sprowadzeniem przez haczenie. Kamieniarz zrywa i walka wraca na środek klatki. Krystian ruszył na Jakuba i wywrócił go ciosem na dół! Lawina ciosów z góry od Kaszubowskiego i jest blisko skończenia walki przed czasem! Twardy Kamieniarz przetrwał nawałnice i zdołał uciec do stójki z parteru! Ta akcja kosztowała sporo sił Krystiana, który po wznowieniu ponownie zapina klamrę , która jednak zostaje zerwana. Runda zdecydowanie dla Kaszubowskiego.

2. Runda – Kilka ciosów w stójce i Kamieniarz ląduję na siatce z zapiętą klamrą od Kaszubowskiego. Dociskanie do siatki, stompy i Krystian pracuje nad sprowadzeniem. Udaje się i Kamieniarz ląduje na plecach tuż przy siatce! Aktywny Kaszubowski pracuje z góry, sierpy i łokcie robią robotę – Kamieniarz póki co jest bezradny i co chwile lecą ciosy na jego głowę. W takiej pozycji kończy się 2 runda – dominacja Kaszubowskiego, jeśli Kamieniarz chce wygrać to musi znokautować rywala.

3 Runda – Bardzo szybko Kamieniarz ląduje na plecach i Kaszubowski z góry. Jakub Kamieniarz łapię nogę i próbuje skrętówki! Krystian ucieka i zaprasza Jakuba do sójki. Bardzo dobry kopnięcie na korpus w wykonaniu Kamienairza! Grymas bólu u Kaszubowskiego. Jakub wpada w Krystiana, który zapina klamrę wynosi rywala do góry i efektownie rzuca na matę! Praca z góry Kaszubowskiego, Kamieniarz liczy już tylko na poddanie. W końcówce rundy Jakub próbuje ponownie skrętówki, ale nie ma sił by wyciągnąć ją do końca i tak kończy się ta walka. Decyzja mogła być tylko jedna – Jednogłośnie na punkty zwycięża Krystian Kaszubowski!

KARTA WALKA KSW 55

Walka wieczoru – o pas wagi średniej

185 lb: Scott Askham (19-4) vs Mamed Khalidov (34-7-2)

Karta główna

185 lb: Michał Materla (28-7) vs Aleksandar Ilić (12-3)
185 lb: Damian Janikowski (4-3) vs Andreas Gustafsson (6-0)
170 lb: Tomasz Romanowski (12-7) vs Ion Surdu (10-2)
135 lb: Damian Stasiak (11-7) vs Patryk Surdyn (5-0)

Karta wstępna

170 lb: Krystian Kaszubowski (8-1) vs Jakub Kamieniarz (9-6)
205 lb: Przemysław Mysiala (23-10) vs Stipe Bekavac (19-10)
115 lb: Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs Karolina Wójcik (6-2)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO