Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Tomasz Narkun o trylogii z Mamedem – “Dwa razy wytłumaczyłem… Myślę, że temat zamknięty”

Fot. Tomasz Narkun, mat. prasowe
Opublikowane 28 października 2020, 10:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Tomasz Narkun, mat. prasowe
Fot. Tomasz Narkun, mat. prasowe

Organizacja KSW potwierdziła, że na zbliżającej się gali KSW 56 Tomasz Narkun po raz kolejny będzie bronił mistrzowskiego pasa.

Wydarzenie odbędzie się 14 listopada. Rywalem Polaka będzie fighter z Chorwacji Ivan Erslan. Dla obecnego króla dywizji półciężkiej będzie to już piąta obrona tytułu. Jak dotąd, w mistrzowskiej walce nikomu nie udało się pokonać Narkuna od 5 lat. 

Polak do KSW powraca po ponad rocznej przerwie. Zawodnik ostatni raz walczył we wrześniu 2019 roku. Fighter ma w swoim rekordzie 17 zwycięskich walk i trzy porażki. 

We wczorajszym wywiadzie z portalem “MMARocks” fighter został zapytany o ewentualną trylogię z Mamedem Khalidovem, którego w 2018 roku Narkun pokonał dwukrotnie. Najpierw poddając go w trzeciej rundzie, a w kolejnej walce przez jednogłośną decyzję sędziów. 

Myślę, że już temat został zamknięty. Dwa razy wytłumaczyłem, kto jest po prostu lepszy, no i tyle. Ten temat jest już zamknięty – odpowiedział Narkun

Zawodnik zdradził także, że jeśli Scott Askham pokonałby w ostatniej walce Khalidova, to w kolejnym zestawieniu zmierzyłby się z Narkunem.

Troszeczkę szkoda, bo chciałem bardzo tej walki. Chciałem mu rozbić tą jego niewyparzoną buźkę, ale no stało się, jak się stało, cieszę się, że Mamed wygrał – dodał zawodnik. 

Źródło: mmarocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO