Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Karolina Owczarz vs Justyna Haba na KSW 56

Opublikowane 29 października 2020, 09:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
 Karolina Owczarz - Justyna Haba
Fot. Karolina Owczarz – Justyna Haba

Organizacja potwierdziło kolejne zestawienie na galę KSW 56, która odbędzie się 14 listopada. Tym razem jest to pojedynek kobiet.

27-letnia Karolina Owczarz ma za sobą 3 zawodowe starcia, wszystkie dla organizacji KSW. Zawodniczka rozpoczęła swoją karierę od gali KSW 42 w 2018 roku. Owczarz wygrała dwa razy przez duszenie z Pauliną Raszewską i Aleksandrą Rolą oraz przez decyzję sędziów z Martą Chojnoską.

Natomiast jej rywalka Justyna Haba od 2018 roku również stoczyła trzy walki. W swoim debiucie poddała Amerykankę Shinju Nozawa-Auclair. W kolejnym pojedynku po niejednogłośnej decyzji przegrała z Kaną Watanabe, a w ostatniej walce w 2019 roku w trzeciej rundzie znokautowała Klaudię Pawicką.

Pojedynek z Karoliną będzie dla zawodniczki debiutem w nowej organizacji. Zestawienie znajdzie się na głównej karcie walk. 

W starciu wieczoru na KSW 56 zobaczymy superwalkę Michała Materli Roberto Soldiciem. Kolejnym dużym pojedynkiem jest obrona pasa Tomasza Narkuna, który zmierzy się z Ivanem Erslanem.

Źródło: KSW

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO