Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Wielka metamorfoza Popka Monstera! Raper na dobre wkręcił się w sport. [WIDEO]

Opublikowane 2 listopada 2020, 20:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Popek Monster / Facebook

Popek Monster swoją karierę w sportach walki zaczynał w Wielkiej Brytanii, gdzie na gali Cage Rage w 2008 roku wygrał dwa pojedynki. W tym samym roku przegrał pierwsze starcie, a do MMA powrócił dopiero po 8 latach. Kontrowersyjny raper nigdy nie ukrywał, że wciągnęły go używki, a dopiero po kilku latach i powrocie do Polski zaczął prowadzić aktywniejszy tryb życia. Teraz, po debiucie w organizacji FAME MMA na dobre poświęcił się sportowi, a efekty swojej ciężkiej pracy zaprezentował w mediach społecznościowych.

Popek w 2016 roku zadebiutował w KSW, jednak już w pierwszej rundzie przegrał w walce z Mariuszem Pudzianowskim. W tym pojedynku praktycznie nikt nie dawał szans Popkowi. W kolejnej walce pokonał Roberta Burneikę. Następnie na swoje konto musiał dopisać dwie porażki – został znokautowany najpierw przez Tomasza Oświecińskiego, a później przez Erko Juna

Po tym pojedynku Popek zrozumiał, że nie jest w stanie zrobić kariery w zawodowych sportach walki i z KSW przeszedł do FAME MMA. W debiucie udało mu się poddać Damiana Zduńczyka.

Właściciel federacji KSW, Maciej Kawulski przejście Popka do FAME MMA skomentował następująco: – Ten facet ma potencjał. Może nie żeby się bić w rozgrywkach o pas, ale żeby walczyć z ludźmi, którzy uprawiają sport, a niektórzy uprawiają internet. Żal mi, że taka prosta emocje jak strach, z którą można sobie poradzić, zadecydowała, że schował się do tej swojej strefy komfortu i pewnie spędzi tam trochę czasu. Dla mnie to nie jest po prostu ciekawe – powiedział Kawulski w rozmowie z MMARocks. Bił się na KSW, bił się na stadionie, bił się w Cage Rage, zasłużył na coś lepszego jako sportowiec, ale to jego wybór – dodał jeden z właścicieli organizacji.

Kiedy Popek przygotowywał się do występu w największej organizacji freak-fightów w Polsce, udzielił wywiadu, w którym wspomniał, że „Przyjechał wciągać koks, a wciągnął go sport„, raper w sierpniu wyznał również, że nie pił alkoholu przez ostatnie 8 miesięcy, kiedy to był zajęty treningami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

2 paki ?

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Popek pochwalił się również, że dzięki temu, że zajął się sportem, pierwszy raz jest w takiej dobrej formie – “Sport trzyma mnie przy życiu. Pięknie chudnę, będę miał w końcu kaloryfer, w wieku 41 lat. Nie wiem komu mam za to dziękować, chyba moim trenerom. Zaczynam być coraz bardziej pijany powietrzem i jaram się tym.” – pisał na Instagramie raper. 

Kilka tygodni temu wziął nawet udział w Runmageddonie. „Mój pierwszy wyczyn sportowy, 12 kilometrów Runmageddon. Naprawdę było warto!” – mówił raper, który pokonał 50 przeszkód na 12-kilometrowym dystansie.

Przeczytaj również:

Źródło: Instagram Popek Monster

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO