Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

‘Niestety z racji zerowej formy…’ – Juras wydał oświadczenie. Wiemy, kiedy planuje wrócić do klatki

Fot. Łukasz Jurkowski, mat. prasowe
Opublikowane 14 listopada 2020, 12:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Łukasz Jurkowski, mat. prasowe
Fot. Łukasz Jurkowski, mat. prasowe

Łukasz Jurkowski w swojej ostatniej walce ma zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Starcie jest planowane już od dłuższego czasu. W samym 2020 roku walka miała odbyć się już 2 razy.

Najpierw zostało przełożone z powodu kontuzji Jurasa, a kolejnym razem przez kontuzję Kołeckiego. Jak już wiemy, do starcia na pewno nie dojdzie w 2020 roku, o czym poinformował Jurkowski.

Na swoim Instagramie przekazał, że został zakażony koronawirusem. “Walka z Covidem zakończona“, jednak Juras do klatki nie wróci, z powodu jak sam przyznaje “zerowej formy“.

Walka z Covidem zakończona?

Dopadło i mnie więc warto podzielić się spostrzeżeniami. W moim przypadku bez dramatu. Trzy dni gorączki, utrata smaku i węchu kilka dni i ogólnie brak siły na wstawanie z łóżka. Byłem pod kontrolą @mdclinic_warszawa i @centrum_medyczne_mml za co serdecznie dziękuje! W sumie już po tygodniu czułem się dobrze. Odizolowałem się od wszystkich na kilkanaście dni (poza moją Pauliną, która też już przeszła wirusa) i jutro wracam już do pracy. Aktualnie już wszystko ok poza tym, że trochę ciężkie płuca i szybko się człowiek męczy.

Wiem, że wielu ludzi przechodzi dużo gorzej i życzę im dużo zdrowia. O całej medialnej panice pisać nie będę, mam sprecyzowane zdanie w tym temacie. Nie zmieni go nawet własne doświadczenie w temacie.

Niestety z racji zerowej formy w tym momencie do klatki w tym roku już nie wejdę. Do końca roku poświęcę czas na powrót do formy. Nie ma tego złego jednak, gdyż poświęcę ten czas na przygotowanie trzech akcji krwiodawstwa mojej fundacji Krwawy Sport! Czas wrócić do gry. W dobie walki z wirusem potrzebne jest osocze ozdrowieńców, więc z przyjemnością sam oddam ponownie. Na dniach info. Na bank jeszcze w tym miesiącu spotkamy się w Łodzi, grudzień Warszawa i… dogrywam to jeszcze? Szykujcie się kochani aby wspomóc krwią tych, którzy potrzebują jej. Nie tylko chorzy na koronowirusa, bo w dobie tego szaleństwa zapominamy o tym, że są inne choroby. Takie czasy. Działam i daje znać, a Wy szykujcie się abyśmy licznie spotkali się w Waszych stacjach krwiodawstwa.

Od przyszłego tygodnia wracam do „Jurasówki” w @newonce_radio i „Koloseum” w @polsatsport.pl . Jutro prowadzę ważenie przed KSW 56, a w sobotę komentuje gale @ksw_mma ?? zapowiada się sztooooos bitka!” – napisał na Instagramie Juras.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO