Piotr Szeliga ostro do Bestii: 'Ja kocham swoją mamę, nie pozwolę na takie rzeczy. Masz przeje**ne’

Opublikowane 15 listopada 2020, 19:17
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
fot. FAME MMA 8 / Bestiia vs. Szeliga

Właśnie trwa druga konferencja przed kolejną galą największej organizacji freak-fightów w Polsce. Na FAME MMA 8 zobaczymy 11 pojedynków. Gala odbędzie się 21 listopada i będzie dostępna tylko po wykupieniu płatnej subskrypcji.

Kto zawalczy na FAME MMA 8?

Na gali zadebiutuje m.in. raper Sobota, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno z powodu potwierdzenia zeznań świadka koronnego, przez co kilka osób miało problemy z prawem. Sprawę nagłośnił inny raper Jongmen, a konflikt Soboty z innymi artystami, czy fanami doprowadził do tego, że postanowił zakończyć muzyczną karierę.

Na gali zobaczymy także ostatnią pożegnalną walkę Marcina Najmana, który w formule bokserskiej zmierzy się z Don Kasjo. Zawodnicy będą mieli okazję wyjaśnić sobie wiele spraw. Obaj od pewnego czasu prowadzą konflikt medialny, co jakiś czas atakując siebie nawzajem. Zwycięzca pojedynku otrzyma także „pas króla”.

Starcie El Testosterona będzie co-main eventem gali. Natomiast w walce wieczoru wystąpi Kacper Blonsky, który zmierzy się z Marcinem Dubielem.

DOSTĘP DO FAME MMA 8:

Organizatorzy zapowiadają, aby dostęp do gali wykupować już wcześniej. Wszystko przez to, że w trakcie gali tysiące osób w jednym momencie chcą wykupić PPV, jednak czasami ze względów na ogromne przeciążenia jest to po prostu nie możliwe i trzeba czekać kilkadziesiąt minut.

Cena za dostęp do PPV na galę FAME MMA 8, która odbędzie się 21 listopada to 19,99 zł. Wykupisz tutaj.

Druga konferencja FAME MMA 8:

W niedzielę 15 października odbyła się druga konferencja prasowa. Tym razem mogliśmy oglądać wszystkich zawodników. Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu na pierwszej konferencji zabrakło Piotra Szeligi, który walczył z przeziębieniem i nie mógł pojawić się na hali ze względów bezpieczeństwa.

Na drugiej części konferencji prasowej spotkali się Piotr Piechowiak i Piotr Szeliga. Od samego początku wiadomo było, że tutaj nie będzie miłych słów. Bestia dostał pytanie odnośnie spotkania w oktagonie, gdzie odepchnął Szeligę – „Myślę, że górę wzięły emocje” – skomentował zawodnik. Szeliga spytał Bestii – „Ty w ogóle myślisz?”, po chwili dodając, że „Bestia nazwał go skurw***em” i za to dostanie „ciężki wpier****l”

Karta Walk FAME MMA 8:

Walka Wieczoru FAME MMA

Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel

Co-main event

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka w formule boksu o pas króla

Karta Główna

Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik

Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi

Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak

Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk

Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński

Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński – walka w formule K-1

Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO