Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ile kosztował ‘Pas Króla’, który stworzył Kasjusz ‘Don Kasjo’ Życiński na galę FAME MMA?

Don Kasjo o MMA - "Do boksu ciężej się przygotować. Do MMA to się ku**a z ulicy pod żabką tak biją"
Fot. Don Kasjo, Facebook
Opublikowane 19 listopada 2020, 10:22
przez Przemek Krautz
1
0
Jeden komentarz
FAME MMA
fot. FAME MMA / Facebook

Na gali FAME MMA 8 dojdzie do długo oczekiwanego starcia Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Stawką pojedynku jak zapowiadał Najman na Twitterze miał być “Pas Króla”, który stworzył Życiński. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, Kasjo uciął spekulacje na ten temat i powiedział, że walka nie odbędzie się o pas – “Nie zapytał króla, a pier***i głupoty…, nie dam mu tej satysfkacji” – powiedział zawodnik.

“Pas Króla” na FAME MMA

Ile kosztował “Pas Króla”? W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Kasjusz wyjawił, że wszystko było skonsultowane z federacją FAME MMA, jednak to on zapłacił za wykonanie. – Tak. Z porozumieniem z FAME MMA, ale sam za niego zapłaciłem i sam go kupowałem. Kosztował około dziesięciu tysięcy.

Walka Don Kasjo vs. Najman nie będzie o pas! – Nie. Ja powiedziałem na konferencji, że ”El Tost” nie zasługuje na walkę o pas króla, bo jest nieudacznikiem, więc nie będzie w stawce. To nie jest tak, że się go obawiam tylko po prostu nie chcę żeby potem jak przegra – że on walczył o pas króla gadać. Nie dam mu tej satysfakcji, bo już na instagramie sobie wstawił, ”że co mi przyszło na stare lata, będę walczył o pas króla”. No to teraz się dowiedział, że nie zapytał króla, a pi*rdoli głupoty.

Co ciekawe na drugiej konferencji Kasjusz zaznaczył, że jego kolejnym rywalem na FAME MMA musi być ktoś z organizacji UFC, jeśli nie będzie to zawodnik wysokiej półki to nie zobaczymy go już nigdy w klatce.

Kasjo, który ma bogatą przyszłość jeśli chodzi o boks i walczył między innymi w lidze boksu olimpijskiego World Series of Boxing i ma za sobą również wiele walk amatorskich chce walki z Khabibem Nurmagomedovem! – “Najlepiej by mnie interesowała walka z Khabibem. On jest niepokonany, ja jestem niepokonany. Oczywiście walka w boksie. Jestem realistą i uważam, że w MMA nie miałbym do niego podjazdu, ale w boksie uważam, że bym go pokonał. Możecie się śmiać, ale udowodnię wam, że jeśli włodarze poczynią starania i ściągną mi jakąś gwiazdę z UFC, to wam zamknę ryj, nawet dziennikarzom, którzy uważają, że nie mam w takiej walce szans.” – powiedział na konferencji.

Źródło: Mateusz Kaniowski / YouTube / FAME MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uuuuu
Uuuuu
10 miesięcy temu

Don patus nie król sobie może pomarzyć

WIDEO