Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Najman nie kończy kariery, zawalczy jeszcze z Popkiem? – ‘Gwiazdy na niebie wskazują, że…’

Fot. Marcin Najman / Popek
Opublikowane 19 listopada 2020, 14:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman / Popek
Fot. Marcin Najman / Popek

Już w najbliższą sobotę 21 listopada odbędzie się kolejna, ósma edycja FAME MMA – największej gali freak-fight w Polsce. Przed Marcinem Najmanem rzekomo ostatni pojedynek w karierze, którym pożegna się ze sportami walki.

41-letni El Testosteron zmierzy się z Don Kasjo w formule bokserskiej w małych rękawicach. W ostatnim czasie pojawił się jednak pomysł walki Najmana z Popkiem.

Po FAME MMA 7 do pewnego momentu nie wiedzieliśmy, czy El Testosteron będzie bił się z Kasjuszem, czy jednak dostanie nowego rywala.

Kilka dni temu Popek pojawił się w programie “The Greg Collins Show” na kanale YouTube “Bracia Collins” i został zapytany o to, czy Najman będzie jego kolejnym rywalem.

Gwiazdy na niebie wskazują, że prawdopodobnie tak, ale czy będzie to teraz, czy w następnej walce, nie wiem – powiedział Popek.

Dodał, że na ten moment nie jest w stanie powiedzieć, czy w kolejnym pojedynku zmierzy się z Irańskim Hulkiem, czy z Najmanem. Wszystko zależy od kwestii dogadania się z włodarzami FAME MMA.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – TUTAJ. PPV W CENIE 19,99 ZŁ

El Tesoteron nie ukrywał, że chciałby stanąć do walki z Popkiem. Takie starcie cieszyłoby się dużym zainteresowaniem kibiców, co przełożyłoby się na duże zarobki obu zawodników. Tak więc istnieje spora szansa na to, że Marcin Najman wcale nie kończy kariery.

W formule MMA obaj zawodnicy mieli okazję walczyć w największej organizacji w Europie – KSW, jednak nie odnieśli tam dużych sukcesów, a ich pojedynki było traktowane jako freak-fight.

Najman w swojej karierze stoczył 8 walk, z czego wygrał tylko z Daro Lwem, Bonusem BGC i Michalem Dobaisem. Natomiast Popek zwyciężył 4 walki i odniósł tyle samo porażek. Podobnie jak w przypadku El Testosterona wszystkie jego walki zakończyły się przed czasem.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO